Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Abu garcia

Abu garcia Mod Coast 24gr

Abu garcia Mod Coast 24gr

Abu garcia Mod Coast 24gr

  • Abu garcia Mod Coast 24gr
  • Abu garcia Mod Coast 24gr
  • Abu garcia Mod Coast 24gr
  • Abu garcia Mod Coast 24gr

Abu Garcia Mod Coast 24gr

Opis produktu Abu garcia Mod Coast 24gr

Przynęty typu MO są wyjątkową serią przynęt na wybrzeże zaprojektowanych i opracowanych przez znanego duńskiego eksperta od połowów na wybrzeżu i projektanta Mogensa Olesena. Przynęty obejmują wszystkie style i warunki połowów przybrzeżnych jednym głównym celem: Pstrąg morski !!!

Nie czekaj dłużej i kupuj Abu garcia Mod Coast 24gr - najlepsze warunki wysyłki oraz najlepsza cenie. Ponadto, na waveinn znajdziesz inne produkty Wabiki w kategorii Sprzęt wędkarski, co dopełni twój zakup. Kupuj Abu garcia Mod Coast 24gr i odbieraj tak szybko, jak to możliwe. Wystarczy spawdzić nasze oferty Wabiki i wybrać coś dla siebie.

Cechy Abu garcia Mod Coast 24gr

Przynęta
Waga
Rodzaj produktu
Rozmiar
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij