Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Attwood

Attwood Round Interior Light

  • Attwood Round Interior Light
  • Attwood Round Interior Light

Attwood Round Interior Light

Opis produktu Attwood Round Interior Light

Od największego do najmniejszego krążownika łodzi rybackiej, Attwood ma wnętrze, dzięki uprzejmości, użytkowych i zadaniowych światła do Nakręć wyjazdy bardziej przyjemne i projekty bardziej wydajne. Oferujemy łatwe do zainstalowania świateł uprzejmości zarówno z tradycyjnych żarówek, a także technologię LED w wielu stylach. Rysunek 3 W przy 12 VDC.

Dioda LED System oświetlenia Attwood L6300 Series reprezentuje stan sztuki projektowania prowadzony przez wygodę, trwałość i wydajność. Przejście technologii LED praktycznie eliminuje technicznych związanych z typowymi halogenowe / ksenonowej oświetleniu wnętrz. Nasze diody są przystosowane do 50.000 godzin pracy, i są zabezpieczone gwarancją 10 lat. Oznacza to, że oświetlenie, które obiecuje być bezproblemowe w najbliższych latach. Jednocześnie oferując tanie rozwiązanie konserwacyjne do tradycyjnego oświetlenia morskiego, światła L6300 Series osiągnąć nowy poziom bezpieczeństwa dla konsumentów. Przez zmniejszenie powierzchni ciepła prawie w 100 ° F w porównaniu z tradycyjnym halogenowym, nasze światła wyeliminować zagrożenie bezpieczeństwa, który może wystąpić, jeśli światła pozostawia się przez dłuższy okres czasu i są umieszczone na podstawie lub w pobliżu małej leżącej szafki.


Z Attwood Round Interior Light można cieszyć się ze spędzania wolnego czasu bez komplikacji. Jeśli lubisz markę Attwood i ich produkty do zeglarstwo-wedkarstwo, odwiedź naszą kategorię Elektronika, znajdź to, czego szukasz i złóż zamówienie jak najszybciej i odbierz je w ciągu kilku dni. Naszym celem na waveinn jest zapewnienie wysokiej jakości produktów dostępnych dla wszystkich, wraz ze sprawną obsługą dostawy na całym świecie.

Cechy Attwood Round Interior Light

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij