Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Attwood

Attwood Vertical Mount 3800 Series

  • Attwood Vertical Mount 3800 Series
  • Attwood Vertical Mount 3800 Series

Attwood Vertical Mount 3800 Series

Opis produktu Attwood Vertical Mount 3800 Series

Cechy:

Czysty, wyprofilowany kształt wtapia się w dobrze czyniąc światło mniej zauważalne, zapewniając zintegrowany wygląd z łodzi

Wybór pokrycia kolorów zawiera czarny, biały i stal nierdzewna 316

Wytrzymałe elementy wewnętrzne ze stali nierdzewnej na korozję swobodnego wykonywania

2 wyjścia Nautical Mile USCG dla łodzi do 20 metrów (65,6 ft).

W pełni zgodny z najnowszymi wymaganiami przemysłu i USCG

Profilowany kształt zapobiega się linii z zaczepienia w świetle

7" Konserwy prowadzi drut łatwiej zrobić trwałą, odporną na korozję połączenia

Wyprofilowana Stylizacja:

Również pasuje do serii 3800, 2 Nm Mile Poziome wierzchowiec burtowych. Zapewnia budowniczych z wyrazem rodzinnym dla świateł nawigacyjnych między różnymi modelowych ofert.

Trwała konstrukcja:

Jeden kawałek obiektyw i design uszczelka obwodowa sprawiają, że światło praktycznie wodoodporny gdy prawidłowo zainstalowana. Trwały plastikowy hełm lub ze stali nierdzewnej zapewnia solidną ochronę obiektywu i lampy. I wewnętrzne styki elektryczne są ze stali nierdzewnej, więc korozja nie jest problemem? nawet w słonej wodzie.

Prosta instalacja:

Wystarczy wyjąć jedną śrubę, aby odłączyć kask, a następnie zainstalować bazę bezpośrednio na powierzchniach pionowych. Niewielki rozmiar sprawia, że ​​jest łatwy do zainstalowania w pomieszczeniach zamkniętych.

Dane techniczne:

Napięcie znamionowe: 12 V


Jeśli szukasz Attwood Vertical Mount 3800 Series, masz szczęście. W sklepie zeglarstwo-wedkarstwo znajdziesz najlepsze ceny, możesz mieć pewność, że znajdzie to w waveinn. Nie czekaj dłużej i złóż zamówienie produktów Elektronika. waveinn oferuje ekskluzywne produkty Oświetlenie dla wielu aktywności. Oświetlenie zaprojektowane są by odpowiedzieć twoim potrzebom i wymaganiom.

Cechy Attwood Vertical Mount 3800 Series

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij