Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

B&G

B&G V50

B&G V50

  • B&G V50
  • B&G V50
  • B&G V50

B&G V50

Opis produktu B&G V50

V50 Marine VHF Radio z AIS


Propozycja Unikalne sprzedaży


W pełni funkcjonalna UKF z opcji rozbudowy - nadaje się do każdego użytkownika.


Wartość dodana z wbudowanym odbiornikiem AIS - jednej anteny wymagane.

Zaawansowane słuchawki bezprzewodowe ładowanie indukcyjne z unikalnym.

Łatwy w użyciu - duży ekran mnóstwo informacji, sprawdzone pokrętła

Cechy


Duży głośnik o średnicy 57mm w głośnym i czystym dźwiękiem (94dBA @ 1m)

Wysoka jakość pięść mikrofon: W wybudowanym głośnik dla hałaśliwym otoczeniu, 6 przycisków dla łatwej obsługi steru, łatwy gumowym uchwytem na formowanie

Zaawansowane funkcje radiowe w tym AIS działki, waypointów, nawigacji i funkcji MOB

Śledzenie Buddy po podłączeniu do B & G MFD

PA / hailer Horn wyjście z Słuchaj powrotem funkcji

Flush Mount kit i słońce obudowa zawarta w standardzie

Cechy VHF i funkcjonalność


Wszystkie międzynarodowe, Kanada, USA kanały

10 kanałowy dźwięk pogoda Alert 1050hz wykrycia (dla USA)

Wybierana 25/1 Wat Moc nadawania (zachowanie)

Wsparcie prywatnych kanałów (w stanie zmieniać przez dystrybutorów na miejscu przez klon S / W)

PLL Kontrolowane obwody

2nd Odbiornik CH70

NMEA0183 IN dla funkcji GPS

NMEA0183 OUT AIS funkcji połączeń niebezpieczeństwie + wyborczych

Interfejs NMEA 2000 do szybkiego i łatwego DSC / AIS Podłączenie do MFD.

Aktualizacja oprogramowania radiowego na N2K poprzez NAVICO MFD

4 Watt Wyjście głośnika zewnętrznego

Dodatkowe głośniki w pięści mikrofonem

Auto / manual FOG

Funkcja ATIS (dla UE)

Funkcja Local / Distant

Dual Watch / TRI Watch Funkcja

Zachowanie pamięci

20 programowalne przez użytkownika nazwy z MMSI

Wszystko Kanał Priorytet skanowania

Pamięć skanowania kanałów

Odporność na wodę - JIS 7

Wejście GPS do automatycznego czas i pozycję Aktualizacja

Funkcje AIS i funkcjonalność


Podwójny AIS Odbiornik: Częstotliwość: 161.975MHz, 162.025MHz

PLL Kontrolowane obwody

Wspieranie informacji AIS: nazwa statku, rodzaj statku, znak, numer MMSI, numer IMO, projekt / Rozmiar statku, pozycję statku, SOG / COG / prędkości kątowej / nagłówek, status / przeznaczenia / ETA Zadzwoń

NMEA0183HS wyjścia (38400)

Interfejs Wejście GPS

RS232 i RS422 wyjście

AIS PPI na LCD (działki)

AIS 101


O AIS


Morskiego systemu automatycznej identyfikacji (AIS) to system raportowania informacji o lokalizacji i statek. Pozwala to statki wyposażone w system AIS automatycznie i dynamicznie dzielić i regularnie aktualizuje swoją pozycję, prędkość, kurs i inne informacje, takie jak tożsamość statku z podobnie wyposażonych statków. Pozycja pochodzi z Global Positioning System (GPS) i komunikacji między statkami jest bardzo wysokiej częstotliwości (VHF) transmisji cyfrowych. Istnieje wiele rodzajów urządzeń AIS w następujący sposób:


Transceivery klasy A. Są one podobne do transceiverów klasy B, ale są one przeznaczone do montażu w dużych naczyniach, takich jak statki towarowe i dużych statków pasażerskich. Nadajniki-odbiorniki klasy A transmisji przy wyższej mocy, niż nadajniki-odbiorniki sygnału VHF klasy B, a zatem mogą być otrzymywane przez bardziej odległe naczyń, a także przesyłać częściej. Transceivery klasy A są obowiązkowe dla wszystkich statków ponad 300 brutto ton na szlakach międzynarodowych i niektórych rodzajów statków pasażerskich na podstawie przepisów Konwencji SOLAS.


Transceivery klasy B. Podobny do transceiverów klasy A na wiele sposobów, ale są zazwyczaj niższe koszty ze względu na mniej rygorystycznych wymagań eksploatacyjnych. Transceivery klasy B transmisji przy mniejszej mocy, a na niższym poziomie sprawozdawczym niż transceivery klasy A.


Stacji bazowych AIS. Stacji bazowych AIS są wykorzystywane przez Zbiorników systemów ruchu, aby monitorować i kontrolować transmisję transceivery AIS.


Pomoce nawigacyjne (Aton) nadawczo-odbiorczych. AtoNs są zamontowane na transceivery boje lub innych zagrożeń do wysyłki, które przesyła dane na ich położenie do okolicznych zbiorników.


Odbiorniki AIS. Odbiorniki AIS będzie generalnie odbioru transmisji z nadajników-odbiorników klasy A, klasy B, transceivery AtoNs i stacji bazowych AIS ale nie wysyła żadnych informacji o statku, na którym są zainstalowane.


V50 jest również AIS Receiver


Statyczne i dynamiczne dane statku Istnieją dwie kategorie informacji przekazywanych przez transceiver AIS: danych statycznych i dynamicznych. Dynamiczne dane statku, który obejmuje lokalizację, prędkość względem ziemi (SOG) i oczywiście nad ziemią (COG), obliczany jest automatycznie za pomocą zainstalowanej anteny AIS. Dane statyczne informacje o statku, który musi być zaprogramowany w transceiver AIS. Obejmuje to: • mmsi (MMSI) • Nazwa statku • Naczynie sygnał wywoławczy (jeśli jest dostępny) • Typ statku • wymiary statku w większości krajów eksploatacja nadajnika-odbiornika AIS jest objęta przepisami morskich licencji VHF statku. Naczynie do której jednostka ma być AIS zainstalowany musi posiadać aktualną licencję radiotelefonicznych VHF, które wymienia system AIS, znak statek Zadzwoń i numer MMSI.


Teraz możesz złożć zamówienie bez konieczności wychodzenia z domu w waveinn, sklepie internetowym specjalizującym się w produktach zeglarstwo-wedkarstwo. Chcemy, abyś spędzał czas w sposób niepowtarzalny i dlatego oferujemy największy wybór Radio vhf stałe, produktów B&G. Dowiedz się więcej o produktach zeglarstwo-wedkarstwo. B&G V50 zaprojektowany został by zapewnić pełen komfort podczas wykonywania swojego ulubionego sportu lub codziennych czynności.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności