Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

B&G

B&G Zeus2 Glass Helm Zm19 T

B&G Zeus2 Glass Helm Zm19 T

  • B&G Zeus2 Glass Helm Zm19 T
  • B&G Zeus2 Glass Helm Zm19 T
  • B&G Zeus2 Glass Helm Zm19 T

B&G Zeus2 Glass Helm Zm19 T

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu B&G Zeus2 Glass Helm Zm19 T

Szkło Helm jest Zeus² super szybki, inteligentny ekran wielofunkcyjny podwójny system nawigacji dla dużych przelotową i wydajność łodzi. Łączy zamówienie, żeglować specyficzne cechy z dwóch niezależnych produkcji, Quad Core i wysokiej mocy przetwarzania Multi Touch Control intuicyjny.


Uświadom bezprecedensową nawigację żeglarskie z B & G na ekranie informacji SailSteer kompozytowego żeglarstwa, obliczeń WindPlot i czas żeglugi. Zeus² Szkło Helm zapewnia błyskawiczne wykresów, sonar, radar i wyświetlaczy Dual z przepięknym panoramicznym i szerokiej kompatybilności sieci.Cechy:


Cechy Zeus² Szkło Helm:


Żeglarstwo specyficzne cechy

Monitory z ekranem dotykowym zm

Sailsteer

Laylines z czasem żeglarstwa

Windplot

Zintegrowane sterowanie pilotem

Wybór kartografii

Idź bezpłatny drutu mniej kompatybilny

Podwójne niezależne wyjście wideo

NMEA 2000, 0183 i Ethernet

Zgodność

Procesory Quad Zeus


Interesuje Cię B&G Zeus2 Glass Helm Zm19 T? Nie czekaj dłużej, kupuj ten produkt w najlepszej cenie i zawsze z bezpieczeństwem, które oferujemy w waveinn. Tutaj można znaleźć wszystkie informacje na temat B&G Zeus2 Glass Helm Zm19 T. B&G jest jedną z najlepszych marek zeglarstwo-wedkarstwo, projektującą produkty dla Elektronika , dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Cechy B&G Zeus2 Glass Helm Zm19 T

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności