Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

C-map

C-map 4D MAX+ WIDE Greenland and Iceland

C-map 4D MAX+ WIDE Greenland and Iceland

  • C-map 4D MAX+ WIDE Greenland and Iceland
  • C-map 4D MAX+ WIDE Greenland and Iceland
  • C-map 4D MAX+ WIDE Greenland and Iceland

C-map 4D MAX+ WIDE Greenland and Iceland

Opis produktu C-map 4D MAX+ WIDE Greenland and Iceland

C MAP 4D MAX + dostarcza odpowiedniego pokrycia dla potrzeb przelotową, rybackich i żeglarskich. C MAP 4D MAX + Lokalne wykresy podać szczegółowe dane wykresu i zaawansowane funkcje z dużą ilością pokrycia cieszyć przedłużony czas podróży i na wodzie. C MAP 4D MAX + Szerokie wykresy zapewniają rozległy zasięg o wiele począwszy poszukiwaczy przygód - rybacy turniejów którzy trailer w górę iw dół wybrzeża żeglarze w poszukiwaniu tropikalnych słońca lub krążowniki, którzy spędzają miesiące na morzu.

Sama szeroka i lokalnym zasięgu opcje dostępne dla 4D Max, kompatybilne z Raymarine Dragonfly wyświetlaczach.

Cechy:

Rozległe obszary pokrycia dla zapalonych entuzjastów żeglugi


Dodatkowo, C-map 4D MAX+ WIDE Greenland and Iceland w kategorii Elektronika z naszego sklepu online zeglarstwo-wedkarstwo, znajdziesz inne powiązane produkty Kartografia . Jeśli jesteś zainteresowany kupnem innych produktów marki C-map, w waveinn, znajdziesz produkty zeglarstwo-wedkarstwo, które również Cię zainteresują. C-map koncentruje się na innowacyjności i poprawie doświadczenia zeglarstwo-wedkarstwo zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy C-map 4D MAX+ WIDE Greenland and Iceland

Format karty
Rozmiar mapy
Obszar geograficzny
Obszar geograficzny

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności