Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

C-map

C-map Nt+ Wide Great Lakes Northeast Coasts

C-map Nt+ Wide Great Lakes Northeast Coasts

  • C-map Nt+ Wide Great Lakes Northeast Coasts
  • C-map Nt+ Wide Great Lakes Northeast Coasts
  • C-map Nt+ Wide Great Lakes Northeast Coasts

C-map Nt+ Wide Great Lakes Northeast Coasts

Opis produktu C-map Nt+ Wide Great Lakes Northeast Coasts

C MAP NT + kartografia pomógł uruchomić cyfrową wykresów rewolucję lat temu, a wciąż jest tak skuteczna i niezawodna jak zawsze. Dla wędkarzy, żeglarzy i krążowników, którzy nadal zależeć C MAP NT +, zapewniamy dostawać dwa razy w roku, aby upewnić się, że nawigator korzystać z wszystkich najnowszych Coast Guard wiadomości żeglarskie (NTM), zmian i innych aktualizacji danych ważne wykresów.

Bogaty detal wykres i dostępne dane w celu ułatwienia bezpiecznej nawigacji

Łatwy w zapytaniach ekranem obiektów wykres do większej świadomości sytuacyjnej

Kompatybilny z wielu marek i modeli ploterów na wodzie

Lokalne i szerokie obszary pokrycia dostępne

Cechy:

W pełni funkcjonalna wykresów wektorowych:

C MAP NT + zapewnia żeglarzy o dokładne, aktualne wektor wykresu szczegółowo w tym obszarów głębokość i konturów, Sondowania, pomocy nawigacyjnych, światło sektorach Wraki / przeszkody, Małe statki dla zwierząt i wiele innych.

Port i PODEJŚCIE SZCZEGÓŁY:

Szczegóły i dostępnych informacji z wykresów C MAP NT + pozwala żeglarzy zbliżyć dowolny port i wlot z ufnością - idealne zakończenie do długiej podróży, żeglarskiej przygody lub ekscytującym dniu wędkowania bluewater.

TIDES:

C MAP NT + Tides funkcja przedstawia czas, poziom wody i kierunku przypływów z wykresami Tide poziom. Informacja ta jest niezbędna dla żeglugi i rybołówstwa.

C Marina Port bazy danych:

Baza C Marina Port i szczegółowe wykresy marina C-MAP NT + dostarcza użytecznych informacji, w podziale na krążowniki, rybaków i żeglarzy - w tym Port Layout i udogodnienia, roboczogodzin, dostępność, telefon / e-mail Kontakt i więcej.

Globalny coverrage

Bogaty detal oraz informacje

Port i przypływ informacji

Często aktualizowane dane wykresu

Łatwa na zapytania ekranie wszystkich obiektów na wykresie

Kompatybilny z PC Planner


Chcesz poznać, inne powiązane produkty zeglarstwo-wedkarstwo od C-map? W waveinn, kupisz potrzebny sprzęt Kartografia , dzięki czemu możesz uprawiać sport bez komplikacji. C-map Nt+ Wide Great Lakes Northeast Coasts jest w najlepszej cenie w naszym magazynie! Skorzystaj z naszego bezpiecznego systemu płatności online i wysokiej jakości usługi posprzedażowej.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy C-map Nt+ Wide Great Lakes Northeast Coasts

Format karty
Rozmiar mapy
Obszar geograficzny

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności