Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Cobra marine

Cobra marine MR F57B

Cobra marine MR F57B

  • Cobra marine MR F57B
  • Cobra marine MR F57B
  • Cobra marine MR F57B
  • Cobra marine MR F57B

Cobra marine MR F57B

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Cobra marine MR F57B

Cobra MR F57 jest potężnym VHF z dużym wyświetlaczem LCD, do wyboru 1 lub 25 Watt jest idealne wyjście dla krótkiego zasięgu lub długi komunikacji zasięgu.


Wliczony jest wyłącznym Ponownie cyfrowy dyktafon Cobra Rewind Powiedz, Plug N Zagraj zewnętrzny odbiornik GPS zdolny (przy użyciu opcjonalnego Cobra CPS CM 300 005), 4 klawisze funkcyjne umieszczone na spodzie ekranu LCD, aby umożliwić użytkownikowi łatwe uaktywnić i poruszać się po menu.


NOAA Weather Radio, Pogoda Alert, zapewniając 24 godzin dostępu do transmisji audio i alarmy Nadzwyczajnych zachować żeglarzy bezpieczne i poinformował, IPX8 / JIS8 głębinowe, Instant kanału 16/9, skanowanie, PA (Public Address), wyjście głośnikowe, wyjście głośnika zewnętrznego, Podświetlany LCD, miernik mocy sygnału (dla odbiornika radiowego i zewnętrznego odbiornika GPS), itp zgodne z najnowszymi specyfikacjami dla radia VHF FCC Klasa D.Cechy:


Przewiń powtarzam Replay Nieodebrane VHF. Automatycznie rejestruje ostatnie 20 sekund w cyfrowy dyktafon.

PA wyjścia - Funkcja PA na adres publicznego do głośnika zewnętrznego.

Wszystkie kanały NOAA pogodowe - Natychmiastowy dostęp do krajowych Wszystkie zagrożenia i informacje o pogodzie, 24 godziny na dobę.

Radio Sprawdź Sprawdza napięcie akumulatora podczas transmisji, moc RF i wyjście antenowe.

Zanurzeniową do IPX8 (JIS8) standardów.Dane techniczne:


Waga: 2,7 funta (1,22 kg)

Wysokość: 3 w (76,2 mm).

Szerokość: 6 w (152.4mm).

Głębokość: 6,25 w (158.75mm).


Znasz wszystkie cechy, które sprawiają, że Cobra marine MR F57B jest wyjątkowa. Jeśli interesuje Cię Cobra marine MR F57B, musisz wiedzieć, że ten produkt jest dostępny w tej chwili w naszym sklepie internetowym waveinn. Nasza szeroka kolekcja Radio vhf stałe zapewni, że znajdziesz dokładnie to, czego szukasz i będziesz mógł cieszyć się aktywnością z zeglarstwo-wedkarstwo w pełni. Korzystaj z zalet kupowania w waveinn i dołącz do największej społeczności sportowej.

Cechy Cobra marine MR F57B

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Czy ma odpowiednie duńskich kanałów l1 i l2

-

ma Radion kanałów L1 i L2 Duński - częstotliwość 155,500 i 155,525?

Nasi eksperci odpowiadają

Cześć! Nie smutny, po prostu przychodzi zaprogramowany znak CE kanałów morskich i nie mogą być przeprogramowane w celu włączenia go. Dziękuję!

Informacje whf morskich cobra

-

Dzień dobry można zobaczyć, co jest wliczone w cenę i wiem, jaki byłby koszt instrumentu, w tym wszelkie niezbędne akcesoria, wsporniki, kable, anteny, itp?

Nasi eksperci odpowiadają

Cześć! sędzia. NE-107 zawiera VHF i wspieranie mikro i przenośnego zestawu. Nie trzeba niczego innego oprócz anteny VHF: https://www.waveinn.com/nautical-fishing/cobra-marine-mc15/1313811/p~~HEAD=pobj. Ponadto, jeśli chcesz połączyć je z systemem nawigacyjnym NMEA używać DSC, a kabel następująco: https://www.waveinn.com/nautical-fishing/lowrance-hst-dfsbl/1313824/p jesteś potrzebna Dzięki!

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności