Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Cobra marine

Cobra marine MR F57W

Cobra marine MR F57W

  • Cobra marine MR F57W
  • Cobra marine MR F57W
  • Cobra marine MR F57W

Cobra marine MR F57W

Opis produktu Cobra marine MR F57W

Cobra MR F57 jest potężnym VHF z dużym wyświetlaczem LCD, do wyboru 1 lub 25 Watt jest idealne wyjście dla krótkiego zasięgu lub długi komunikacji zasięgu.


Wliczony jest wyłącznym Ponownie cyfrowy dyktafon Cobra Rewind Powiedz, Plug N Zagraj zewnętrzny odbiornik GPS zdolny (przy użyciu opcjonalnego Cobra CPS CM 300 005), 4 klawisze funkcyjne umieszczone na spodzie ekranu LCD, aby umożliwić użytkownikowi łatwe uaktywnić i poruszać się po menu.


NOAA Weather Radio, Pogoda Alert, zapewniając 24 godzin dostępu do transmisji audio i alarmy Nadzwyczajnych zachować żeglarzy bezpieczne i poinformował, IPX8 / JIS8 głębinowe, Instant kanału 16/9, skanowanie, PA (Public Address), wyjście głośnikowe, wyjście głośnika zewnętrznego, Podświetlany LCD, miernik mocy sygnału (dla odbiornika radiowego i zewnętrznego odbiornika GPS), itp zgodne z najnowszymi specyfikacjami dla radia VHF FCC Klasa D.Cechy:


Przewiń powtarzam Replay Nieodebrane VHF. Automatycznie rejestruje ostatnie 20 sekund w cyfrowy dyktafon.

PA wyjścia - Funkcja PA na adres publicznego do głośnika zewnętrznego.

Wszystkie kanały NOAA pogodowe - Natychmiastowy dostęp do krajowych Wszystkie zagrożenia i informacje o pogodzie, 24 godziny na dobę.

Radio Sprawdź Sprawdza napięcie akumulatora podczas transmisji, moc RF i wyjście antenowe.

Zanurzeniową do IPX8 (JIS8) standardów.Dane techniczne:


Waga: 2,7 funta (1,22 kg)

Wysokość: 3 w (76,2 mm).

Szerokość: 6 w (152.4mm).

Głębokość: 6,25 w (158.75mm).


Sprawdź Cobra marine MR F57W w magazynie, w najlepszej cenie. Możesz również zapoznać się z produktami Elektronika i wybierać nasze najlepsze oferty. Znajdź najnowsze promocje i odkrywaj wszystkie nasze wyprzedaże w Radio vhf stałe w niesamowitych cenach! Wszystko to, aby zapewnić Ci najlepszą ofertę za każdym razem w waveinn.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności