Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Daiwa

Daiwa Bullet Jig Head 10.0 gr

  • Daiwa Bullet Jig Head 10.0 gr
  • Daiwa Bullet Jig Head 10.0 gr

Daiwa Bullet Jig Head 10.0 gr

Opis produktu Daiwa Bullet Jig Head 10.0 gr

Kulowe główki jigowe mają idealny kształt kuli. Ten wydłużony profil zapewnia optymalny współczynnik hydrodynamiczny: co oznacza, że możesz łatwiej szarpać miękkie przynęty z tworzywa sztucznego lub przyspieszać opadanie jerkbaitów i cieni. Idealna głowica do finezyjnej pracy, w której kluczem jest szybkie dotarcie do dołu przy minimalnej wadze, aby uzyskać bardziej naturalną prezentację. Uchwyty zostały zmniejszone, aby uniknąć uszkodzenia miękkich przynęt, zwiększając ogólną dyskrecję i wydajność.

Dane techniczne:

Ciężar został wygrawerowany z boku.

Dostępny od 3 do 42 g.

Waga: 10 g

Ilość / opakowanie: x 4


Z Daiwa Bullet Jig Head 10.0 gr można cieszyć się ze spędzania wolnego czasu bez komplikacji. Jeśli lubisz markę Daiwa i ich produkty do zeglarstwo-wedkarstwo, odwiedź naszą kategorię Sprzęt wędkarski, znajdź to, czego szukasz i złóż zamówienie jak najszybciej i odbierz je w ciągu kilku dni. Naszym celem na waveinn jest zapewnienie wysokiej jakości produktów dostępnych dla wszystkich, wraz ze sprawną obsługą dostawy na całym świecie.

Cechy Daiwa Bullet Jig Head 10.0 gr

Przynęta
Waga
Rodzaj produktu
Rozmiar
Kolor

Recenzje klientów i pytania (3)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Daiwa

-

zawsze dobre rzeczy

Hak

-

najlepszy hak

Przydatny do rzutek

-

Główka jigowa bardzo przydatna do rzutek, używana z powolnymi pociągnięciami, po których następuje zatrzymanie. Bardzo dobry start w lekkim spinningu.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij