Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Daiwa

Daiwa Caldia LT 2018

Daiwa Caldia LT 2018

  • Daiwa Caldia LT 2018
  • Daiwa Caldia LT 2018
  • Daiwa Caldia LT 2018
  • Daiwa Caldia LT 2018

Daiwa Caldia LT 2018

Opis produktu Daiwa Caldia LT 2018

Caldia wkracza w świat kołowrotków LT: silniejszych i mniejszych modeli. Elegancki profil kryje wzmocniony mech, przynosząc Caldia 2500 pod marką 200g. Ta waga piórkowa rozciąga się na przekładnię zębatą Tough Digigear, której objętość, grubość i uzębienie zostały udoskonalone, aby uzyskać optymalną wydajność: gładkie uzwojenie oraz zwiększona wytrzymałość i wytrzymałość. Korzyści te są wzmacniane przez magnetyczny olej Mag Sealed, unikalną koncepcję Daiwa. Ostateczna ewolucja znajduje się w wzmocnionej osi ze stali nierdzewnej.

Funkcje:

ATD technologia przeciągnij, pełnowymiarowy przycisk przeciągania

Łożyska: 6 + 1 w komplecie 1 CRBB

Ciało węglowe ZAION i Wirnik węglowy DS4

Szpula aluminiowa z profilem o długim przekroju

Układanie linii CrossWrap

Ultralekki, jednoczęściowy, nieutwardzalny uchwyt powietrza z aluminium

Dane techniczne:

Waga: 185 g

Technologia:

ATD:

ATD może pochwalić się tarczami, które zostały zaimpregnowane specjalnym smarem, aby zoptymalizować wydajność energetyczną. Ten wyjątkowo wysokiej jakości produkt daje większą moc szlifowania na starcie i oferuje bardziej stabilny i progresywny opór. Ryzyko zerwania w walce jest ograniczone do minimum, ponieważ ATD dostosowuje się do każdej fazy walki: działa szybciej i bardziej progresywnie w pierwszym biegu, ale oferuje mocniejsze trzymanie dla mocy rozruchowej w fazie środkowej. Ta właśnie adaptacyjna funkcja nadaje jej automatyczną nazwę.

Wirnik powietrza:

Rotor powietrza wyróżnia się równowagą, wytrzymałością i czułością.

Profil łukowy i 15% redukcja masy w porównaniu ze standardowymi wirnikami zapewnia optymalną elastyczność nawijania i eliminuje wibracje dzięki obniżonemu środkowi ciężkości.

Twardy Digigear

Cross Wrap:

Ten krzyż technologiczny owija linę wokół szpuli, aby zoptymalizować odciążanie odlewu. Jest to absolutnie kluczowe w zapobieganiu splotom i liniom.

Infinite Anti Reverse:

Nowy system Infinite Anti Reverse aktywowany jest 4 razy mniejszą siłą niż klasyczny system.

Mniej niż 2g potrzebne jest do połączenia z systemem Real Stopper, który eliminuje ruchy klamek, przenosząc wrażliwość na następny poziom.

Cicha oscylacja:

Perfekcyjne strojenie punktów styku pomiędzy helikoidami i zębami prostymi zapewnia wydajność energetyczną zbliżoną do 99% i cichą rotację. Zestawy przekładni Daiwa oferują wyjątkową gładkość nawijania.

Air Bail:

Wydrążona poduszka powietrzna Touch Air wykonana jest ze stali SUS303 i jest o 20% twardsza niż solidna tytanowa kabłąk o tej samej wadze i o 13-krotnej trwałości.

Twist Buster II:

Rolka pobierająca TB2 została opracowana przez firmę Daiwa i precyzyjnie opracowana w celu zagwarantowania optymalnego układania linii.

ABS II:

W przeciwieństwie do klasycznych szpul cylindrycznych szpule ABS są zwężane, aby ograniczyć ryzyko zaplątania się w gips. Co więcej, krawędź redukuje tarcie, aby zwiększyć odległość rzucania.

Szpula zapasowa:

Niektóre szpule są dostarczane z zapasową szpulą. Większość jest identyczna z oryginałem, ale może pochodzić z innego materiału lub rozmiaru.


Jesteś zainteresowany Daiwa Caldia LT 2018, odkryj również produkty zeglarstwo-wedkarstwo powiązane z marką Daiwa w kategorii Sprzęt wędkarski i katalogu Kołowrotki. Dodatkowo, kiedy kupujesz online w waveinn, twoim sklepie online zeglarstwo-wedkarstwo, dołącz do największej społeczności sportowców, gdzie można znaleźć opinie, recenzje produktów oraz najlepsze oferty, które Cię zainteresują.

Cechy Daiwa Caldia LT 2018

dźwignia Pozycja
Rodzaje zamknięć

Recenzje klientów i pytania (2)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Mały klejnot !!

-

Super miły mały kołowrotek.

Duży mały cud technologiczny

-

Wszystko, co Daiwa może zaoferować wymagającemu rybakowi - moc, lekkość, płynność momentu obrotowego - niewątpliwie jeden z najlepszych kołowrotków, jakie kiedykolwiek stosowałem!

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij