Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Daiwa

Daiwa D Bead Pearl

  • Daiwa D Bead Pearl
  • Daiwa D Bead Pearl

Daiwa D Bead Pearl

Opis produktu Daiwa D Bead Pearl

Przejrzysta perla do wykonywania niskopodstawnych polowów technicznych z lina nosna preta, a takze do drobnych polowów surfcastingu.

Especificaciones:

Srednice:

0.

20/0.

37.

0.

20/0.

37 mm.Daiwa D Bead Pearl to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z zeglarstwo-wedkarstwo. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Liny wędkarskie i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Sprzęt wędkarski akcesoria znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie waveinn! Oferujemy szeroki wybór Daiwa, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Cechy Daiwa D Bead Pearl

Użycie
Rodzaj produktu
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij