Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Daiwa

Daiwa D Jig Head Round 7.5 gr 4 pcs

  • Daiwa D Jig Head Round 7.5 gr 4 pcs
  • Daiwa D Jig Head Round 7.5 gr 4 pcs

Daiwa D Jig Head Round 7.5 gr 4 pcs

Opis produktu Daiwa D Jig Head Round 7.5 gr 4 pcs

Okrągłe głowice wyposażone w silne, ostre haczyki. Ta seria obejmuje wszystkie nowoczesne konfiguracje, od drobnych i lekkich połowów po duże shady.

Czy szukasz produktów zeglarstwo-wedkarstwo marki Daiwa? Na waveinn, w sklepie online zeglarstwo-wedkarstwo , masz do dyspozycji ogromną liczbę produktów zeglarstwo-wedkarstwo, m.in Daiwa D Jig Head Round 7.5 gr 4 pcs. W tym momencie Daiwa D Jig Head Round 7.5 gr 4 pcs jest dostępny w magazynie. Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientów. Przygotowaliśmy pełną ofertę dla zeglarstwo-wedkarstwo i zadbaliśmy o wszystkie szczegóły.

Cechy Daiwa D Jig Head Round 7.5 gr 4 pcs

Przynęta
Waga
Rodzaj produktu
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij