Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Daiwa

Daiwa Emeraldas Dart II S 3.0 13 gr

Daiwa Emeraldas Dart II S 3.0 13 gr

Daiwa Emeraldas Dart II S 3.0 13 gr

  • Daiwa Emeraldas Dart II S 3.0 13 gr
  • Daiwa Emeraldas Dart II S 3.0 13 gr
  • Daiwa Emeraldas Dart II S 3.0 13 gr
  • Daiwa Emeraldas Dart II S 3.0 13 gr

Daiwa Emeraldas Dart II S 3.0 13 gr

Opis produktu Daiwa Emeraldas Dart II S 3.0 13 gr

Emeraldas Dart II jest dostępny w modelu Slow (S), który jest idealny do powolnego poszukiwania warstwy wody, gdy kalmary zachowują się opornie. Zmiana prędkości opadania może często okazać się kluczowa, co oznacza, że absolutnie niezbędne jest posiadanie kałamarnic Dart II S. Ołów został oznaczony literą S, dzięki czemu można go łatwo odróżnić od modeli oryginalnych i modeli Super Slow. Kształt ołowiu został zaprojektowany tak, aby zmaksymalizować odległość rzucania. Wyposażona w podwójne haczyki SaqSaq, ta przynęta jest sprzymierzeńcem, który Cię nie zawiedzie!


Dane techniczne:

Prędkość opadania: 6 sekund / m.
Waga: # 3,0 / 13 gZnasz wszystkie cechy, które sprawiają, że Daiwa Emeraldas Dart II S 3.0 13 gr jest wyjątkowa. Jeśli interesuje Cię Daiwa Emeraldas Dart II S 3.0 13 gr, musisz wiedzieć, że ten produkt jest dostępny w tej chwili w naszym sklepie internetowym waveinn. Nasza szeroka kolekcja Wabiki zapewni, że znajdziesz dokładnie to, czego szukasz i będziesz mógł cieszyć się aktywnością z zeglarstwo-wedkarstwo w pełni. Korzystaj z zalet kupowania w waveinn i dołącz do największej społeczności sportowej.

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij