Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Daiwa

Daiwa Jbraid 4 Braid 450 m

Daiwa Jbraid 4 Braid 450 m

  • Daiwa Jbraid 4 Braid 450 m
  • Daiwa Jbraid 4 Braid 450 m
  • Daiwa Jbraid 4 Braid 450 m

Daiwa Jbraid 4 Braid 450 m

Opis produktu Daiwa Jbraid 4 Braid 450 m

Z 4 linii warkocz J Braid X4, Daiwa oferuje prawdziwą wysoką wydajność plecionkę w znakomitym stosunkiem ceny do jakości.

Splatanie linii spełnia najwyższe standardy jakości japońska i przekonuje we wszystkich punktach. Dostępne średnice obejmują prawie wszystkie rodzaje technik połowowych z ultra lekkiego połowu okoni na ciężkie rybołówstwa morskiego halibuta, dorsza i Co.

Cechy:

Budowa 4 warkocz

Wysoka wytrzymałość liniowa

Superior wytrzymałość węzeł

Wysoka odporność na ścieranie

No odcinek


Odkryj Daiwa Jbraid 4 Braid 450 m w najlepszej cenie. Odwiedź waveinn, twój sklep online, gdzie kupisz sprzęt zeglarstwo-wedkarstwo i uzyskasz rabaty bez wychodzenia z domu. Bezpieczne płatności i śledzenie wysyłki gwarantowane! Zamów Daiwa Jbraid 4 Braid 450 m już teraz i uzupełnij swój sprzęt. Ciesz się sportem na co dzień w pełni!

Cechy Daiwa Jbraid 4 Braid 450 m

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij