Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Daiwa

Daiwa Jbraid 4 Braid 450m

Daiwa Jbraid 4 Braid 450m

  • Daiwa Jbraid 4 Braid 450m
  • Daiwa Jbraid 4 Braid 450m
  • Daiwa Jbraid 4 Braid 450m

Daiwa Jbraid 4 Braid 450m

Opis produktu Daiwa Jbraid 4 Braid 450m

Z 4 linii warkocz J Braid X4, Daiwa oferuje prawdziwą wysoką wydajność plecionkę w znakomitym stosunkiem ceny do jakości.

Splatanie linii spełnia najwyższe standardy jakości japońska i przekonuje we wszystkich punktach. Dostępne średnice obejmują prawie wszystkie rodzaje technik połowowych z ultra lekkiego połowu okoni na ciężkie rybołówstwa morskiego halibuta, dorsza i Co.

Cechy:

Budowa 4 warkocz

Wysoka wytrzymałość liniowa

Superior wytrzymałość węzeł

Wysoka odporność na ścieranie

No odcinek


Lubisz Daiwa Jbraid 4 Braid 450m? Zapoznaj się z kolekcją zeglarstwo-wedkarstwo i odkryj duży wybór produktów do Sprzęt wędkarski i akcesoriów, które mogą pomóc zrealizować twoje sportowe wyzwania i hobby. Znajdziesz tu tylko najlepsze produkty dla zeglarstwo-wedkarstwo. Nie musisz szukać dalej! Nasza kolekcja Sprzęt wędkarski jest dostępna w różnych kolorach i stylach.

Cechy Daiwa Jbraid 4 Braid 450m

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij