Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Daiwa

Daiwa Jig Head 17 gr

  • Daiwa Jig Head 17 gr
  • Daiwa Jig Head 17 gr

Daiwa Jig Head 17 gr

Opis produktu Daiwa Jig Head 17 gr

Głowa Daiwa Jig została pierwotnie zaprojektowana jako idealny partner Daiwa Shada. Spłaszczone dno działa jak hamulec podczas zejścia, a także akcentuje walcowanie, gdy łowi się je za pomocą odlewu i stylu pobierania. Zakrzywiona konstrukcja sprawia, że jest on zgodny z większością szalików dostępnych na rynku. Haczyki karabinu optymalizują dyskrecję i oferują niezwykle ostry punkt. Przede wszystkim sprawdzono i przetestowano odporność na korozję: te główki jigowe są w stanie wytrzymać sesję po sesji w morzu.

Ciężarki są wygrawerowane na boku, aby umożliwić łatwą zmianę wagi, nawet jeśli masz kilka w pudełku.

Dostarczane w rozmiarach od 14g do 150g.


Daiwa Jig Head 17 gr posiada oficjalną gwarancję od marki Daiwa. Zakupy w naszym sklepie online zeglarstwo-wedkarstwo , pozwalają na zakup Daiwa Jig Head 17 gr prosto do domu w ciagu kilku dni. W tej chwili produkt jest dostępny w magazynie, a cena to 3.99 $. Nie przegap!

Cechy Daiwa Jig Head 17 gr

Przynęta
Waga
Rodzaj produktu
Rozmiar
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij