Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Daiwa

Daiwa Megaforce VM

Daiwa Megaforce VM

  • Daiwa Megaforce VM
  • Daiwa Megaforce VM
  • Daiwa Megaforce VM

Daiwa Megaforce VM

Opis produktu Daiwa Megaforce VM

Megaforce to prety inicjacji do techniki Vairona Mania, zdolne do napedzania przynety bez naruszania jej, gwarantujac skuteczne gwozdzie.

Okular:

Pusty wegiel.

Wtyk odwrócony.

Pierscienie monopodowe SiC i antykolizyjny pierscien koncówek (zakrzywiony ksztalt zapobiega przedwczesnym petlom linii w koncówce).

Wezykowa szpula rurowa.

Fist korek.

Czynna wskazówka.

Wzmocniony korbik w piecie.Daiwa Megaforce VM jest idealny, by dopełnić twój sprzęt zeglarstwo-wedkarstwo. W twoim sklepie online waveinn, można skorzystać z wielu ciekawych promocji i jeśli złożysz zamówienie od razu na waveinn, otrzymasz je w ciągu kilku dni w domu. Ponadto w naszym sklepie internetowym zeglarstwo-wedkarstwo znajdziesz inne produkty zeglarstwo-wedkarstwo dopełniające Daiwa Megaforce VM.

Cechy Daiwa Megaforce VM

Rodzaj wędek
Akcja
Sekcje
Rozmiar
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij