Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Daiwa

Daiwa Ninja Carp

Daiwa Ninja Carp

  • Daiwa Ninja Carp
  • Daiwa Ninja Carp
  • Daiwa Ninja Carp

Daiwa Ninja Carp

Opis produktu Daiwa Ninja Carp

Gama karpi Ninja oferuje kompletną serię wąskich wędek, które sprostają każdej sytuacji. Modele B o bardzo długim dystansie mają pierścień o średnicy 50 mm, natomiast modele klasyczne preferują 40 mm. Podchody lub wędkarze powinni wziąć pod uwagę dwa kompaktowe, czteroczęściowe modele z tej serii, podczas gdy wędkarze wędrujący nie docenią obu 10 modeli, odpowiednio o 2lb i 3lb.

Funkcje:

Overfit joint

Prowadnice z tlenku aluminium

Podstawa kołowrotka do rur

Gumowy uchwyt termokurczliwy

Postępowe działanie

Mała metalowa nakrętka

Dane techniczne:

Długość: 3

Sekcje: 2

Wielkość podróży: 157

Waga: 239


Daiwa Ninja Carp jest idealny, by dopełnić twój sprzęt zeglarstwo-wedkarstwo. W twoim sklepie online waveinn, można skorzystać z wielu ciekawych promocji i jeśli złożysz zamówienie od razu na waveinn, otrzymasz je w ciągu kilku dni w domu. Ponadto w naszym sklepie internetowym zeglarstwo-wedkarstwo znajdziesz inne produkty zeglarstwo-wedkarstwo dopełniające Daiwa Ninja Carp.

Cechy Daiwa Ninja Carp

Rodzaj wędek
Accion Lbs
Sekcje
Rozmiar
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Daiwa ninja carp

-

Znakomity produkt, jeśli chodzi o cenę i jakość, dobrze się spisujesz i możesz bez wysiłku wystartować na uczciwych dystansach!

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij