Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Daiwa

Daiwa Perch Kit Classic Shad 75 mm

Daiwa Perch Kit Classic Shad 75 mm

  • Daiwa Perch Kit Classic Shad 75 mm
  • Daiwa Perch Kit Classic Shad 75 mm
  • Daiwa Perch Kit Classic Shad 75 mm

Daiwa Perch Kit Classic Shad 75 mm

Opis produktu Daiwa Perch Kit Classic Shad 75 mm

Podstawowy Shad Classic jest teraz dostępny w najlepszych kolorach na szczupaki, sandacze i okonie. Zestaw szczupaków występuje w dwóch uzupełniających się kolorach FireTiger i Urume, który jako pierwszy podburza drapieżniki, a drugi imituje zdobycz 15 cm. W zestawie głowica obciążona 10 g i hak w rozmiarze 6/0.

Zestaw sandaczy występuje w trzech kolorach Pearl, Purple Ayu i FireTiger, które pokrywają większość sytuacji łowienia sandaczy. W zestawie z obciążoną główką 7,5 g na haczyku rozmiaru 2/0. Wreszcie, zestaw okoni oferuje cztery przynęty w tych samych kolorach co zestaw sandacza oraz Holo Orange. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, dopasuj jasne kolory do mętnej wody i słabego światła, a naturalne kolory do czystego nieba i otwartego nieba. Zestaw okoni jest wyposażony w okrągłą głowicę o wadze 5 gi hak w rozmiarze 1/0.

Dane techniczne:

Wymiary: 4 x 7,5 cm

Załadowana głowa: 5 g / 1/0


Lubisz Daiwa Perch Kit Classic Shad 75 mm? Zapoznaj się z kolekcją zeglarstwo-wedkarstwo i odkryj duży wybór produktów do Sprzęt wędkarski i akcesoriów, które mogą pomóc zrealizować twoje sportowe wyzwania i hobby. Znajdziesz tu tylko najlepsze produkty dla zeglarstwo-wedkarstwo. Nie musisz szukać dalej! Nasza kolekcja Sprzęt wędkarski jest dostępna w różnych kolorach i stylach.

Cechy Daiwa Perch Kit Classic Shad 75 mm

Przynęta
Waga
Rodzaj produktu
Rozmiar
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij