Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Daiwa

Daiwa Perch Kit Classic Shad 75 mm

Daiwa Perch Kit Classic Shad 75 mm

  • Daiwa Perch Kit Classic Shad 75 mm
  • Daiwa Perch Kit Classic Shad 75 mm
  • Daiwa Perch Kit Classic Shad 75 mm

Daiwa Perch Kit Classic Shad 75 mm

Opis produktu Daiwa Perch Kit Classic Shad 75 mm

Podstawowy Shad Classic jest teraz dostępny w najlepszych kolorach na szczupaki, sandacze i okonie. Zestaw szczupaków występuje w dwóch uzupełniających się kolorach FireTiger i Urume, który jako pierwszy podburza drapieżniki, a drugi imituje zdobycz 15 cm. W zestawie głowica obciążona 10 g i hak w rozmiarze 6/0.

Zestaw sandaczy występuje w trzech kolorach Pearl, Purple Ayu i FireTiger, które pokrywają większość sytuacji łowienia sandaczy. W zestawie z obciążoną główką 7,5 g na haczyku rozmiaru 2/0. Wreszcie, zestaw okoni oferuje cztery przynęty w tych samych kolorach co zestaw sandacza oraz Holo Orange. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, dopasuj jasne kolory do mętnej wody i słabego światła, a naturalne kolory do czystego nieba i otwartego nieba. Zestaw okoni jest wyposażony w okrągłą głowicę o wadze 5 gi hak w rozmiarze 1/0.

Dane techniczne:

Wymiary: 4 x 7,5 cm

Załadowana głowa: 5 g / 1/0


Jesteś zainteresowany Daiwa Perch Kit Classic Shad 75 mm, odkryj również produkty zeglarstwo-wedkarstwo powiązane z marką Daiwa w kategorii Sprzęt wędkarski i katalogu Wabiki. Dodatkowo, kiedy kupujesz online w waveinn, twoim sklepie online zeglarstwo-wedkarstwo, dołącz do największej społeczności sportowców, gdzie można znaleźć opinie, recenzje produktów oraz najlepsze oferty, które Cię zainteresują.

Cechy Daiwa Perch Kit Classic Shad 75 mm

Przynęta
Waga
Rodzaj produktu
Rozmiar
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij