Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Daiwa

Daiwa Poopper Bubble Maker 180

Daiwa Poopper Bubble Maker 180

Daiwa Poopper Bubble Maker 180

  • Daiwa Poopper Bubble Maker 180
  • Daiwa Poopper Bubble Maker 180
  • Daiwa Poopper Bubble Maker 180
  • Daiwa Poopper Bubble Maker 180

Daiwa Poopper Bubble Maker 180

Opis produktu Daiwa Poopper Bubble Maker 180

Popper Bubble Maker to pływająca, opadająca w drewno przynęta w 3 rozmiarach. Wersja 30cm jest idealna do wielkich prac nad Oceanem Indyjskim dla największych drapieżników. Modele 18 cm i 19,5 cm są bardziej uniwersalne i równie dobrze mogą być stosowane w Afryce Zachodniej lub w Ameryce Środkowej. Wewnętrzna rama ma grubość 2 mm, co jest pewnym znakiem siły i niezawodności. Popper dostarczany jest bez haka, umożliwiając wędkarzowi dopasowanie go do swoich potrzeb. Zintegrowany skręt 4/0 ogranicza ryzyko, że zaczep wyjdzie na większe ryby.

Dane techniczne:

Długość: 18 cm

Waga: 49 g


Daiwa Poopper Bubble Maker 180 jest idealny, by dopełnić twój sprzęt zeglarstwo-wedkarstwo. W twoim sklepie online waveinn, można skorzystać z wielu ciekawych promocji i jeśli złożysz zamówienie od razu na waveinn, otrzymasz je w ciągu kilku dni w domu. Ponadto w naszym sklepie internetowym zeglarstwo-wedkarstwo znajdziesz inne produkty zeglarstwo-wedkarstwo dopełniające Daiwa Poopper Bubble Maker 180.

Cechy Daiwa Poopper Bubble Maker 180

Przynęta
Waga
Rodzaj produktu
Rozmiar
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij