Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Daiwa

Daiwa Prorex Flatbait MR 100

Daiwa Prorex Flatbait MR 100

Daiwa Prorex Flatbait MR 100

  • Daiwa Prorex Flatbait MR 100
  • Daiwa Prorex Flatbait MR 100
  • Daiwa Prorex Flatbait MR 100
  • Daiwa Prorex Flatbait MR 100

Daiwa Prorex Flatbait MR 100

Opis produktu Daiwa Prorex Flatbait MR 100

Prorex Flatbait MR jest idealny do powolnej pracy w zimie. Jest to pływająca przynęta, która doskonale łączy ruch obrotowy i chybotanie. Biorąc pod uwagę jego rozmiar, specjalnie polecany do polowania na duże drapieżniki, a zoptymalizowany system przenoszenia masy pozwala z łatwością uderzyć w zasięg. Głębokość nurkowania: od 1 do 1,4 m dla modelu 10 cm i od 1,4 cm do 1,8 cm dla 15 cm.

Dane techniczne:

Długość: 10 cm

Waga: 21 g


Z Daiwa Prorex Flatbait MR 100 można cieszyć się ze spędzania wolnego czasu bez komplikacji. Jeśli lubisz markę Daiwa i ich produkty do zeglarstwo-wedkarstwo, odwiedź naszą kategorię Sprzęt wędkarski, znajdź to, czego szukasz i złóż zamówienie jak najszybciej i odbierz je w ciągu kilku dni. Naszym celem na waveinn jest zapewnienie wysokiej jakości produktów dostępnych dla wszystkich, wraz ze sprawną obsługą dostawy na całym świecie.

Cechy Daiwa Prorex Flatbait MR 100

Przynęta
Waga
Rodzaj produktu
Rozmiar
Zakres głębokości
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij