Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Daiwa

Daiwa Prorex Flatbait MR 100

Daiwa Prorex Flatbait MR 100

Daiwa Prorex Flatbait MR 100

  • Daiwa Prorex Flatbait MR 100
  • Daiwa Prorex Flatbait MR 100
  • Daiwa Prorex Flatbait MR 100
  • Daiwa Prorex Flatbait MR 100

Daiwa Prorex Flatbait MR 100

Opis produktu Daiwa Prorex Flatbait MR 100

Prorex Flatbait MR jest idealny do powolnej pracy w zimie. Jest to pływająca przynęta, która doskonale łączy ruch obrotowy i chybotanie. Biorąc pod uwagę jego rozmiar, specjalnie polecany do polowania na duże drapieżniki, a zoptymalizowany system przenoszenia masy pozwala z łatwością uderzyć w zasięg. Głębokość nurkowania: od 1 do 1,4 m dla modelu 10 cm i od 1,4 cm do 1,8 cm dla 15 cm.

Dane techniczne:

Długość: 10 cm

Waga: 21 g


Szukasz Daiwa Prorex Flatbait MR 100? W waveinn znajdziesz wszystkie rodzaje produktów Wabiki od najlepszych producentów. Na przykład Daiwa, wiodącą markę w branży i gwarantuje najwyższą jakość produkcji. Nie czekaj dłużej i wyposaż się w produkty pochodzące z naszego sklepu zeglarstwo-wedkarstwo.

Cechy Daiwa Prorex Flatbait MR 100

Przynęta
Waga
Rodzaj produktu
Rozmiar
Zakres głębokości
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij