Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Daiwa

Daiwa Prorex Pencil Bait 65SS

Daiwa Prorex Pencil Bait 65SS

Daiwa Prorex Pencil Bait 65SS

  • Daiwa Prorex Pencil Bait 65SS
  • Daiwa Prorex Pencil Bait 65SS
  • Daiwa Prorex Pencil Bait 65SS
  • Daiwa Prorex Pencil Bait 65SS

Daiwa Prorex Pencil Bait 65SS

Opis produktu Daiwa Prorex Pencil Bait 65SS

Pencil Bait 65 to przynęta powierzchniowa dostępna w dwóch różnych wersjach: model pływający 65F, idealny do chodzenia psa (uszczypliwa powierzchnia) i monter z grzechotką dla zwiększenia atrakcyjności dźwięku; oraz model powolnego tonięcia 65SS. Ta przynęta może być obrabiana w podobny sposób, z krótkimi, ostrymi ruchami przeplatanymi przerwami, aby przynęta mogła zanurzyć się w warstwach wody.

Dane techniczne:

Długość: 6,5 cm

Waga: 5,8 g


Zamierzasz kupić Daiwa Prorex Pencil Bait 65SS? Wszystkie produkty Daiwa mają najlepszą jakość, dzięki czemu można cieszyć się sportem bez żadnych komplikacji. Złóż zamówienie Daiwa Prorex Pencil Bait 65SS i odbierz go w ciągu kilku dni. Naszym celem na waveinn jest, aby dobre oferty były dostępne dla wszystkich. Mamy niedostępną nigdzie szeroką ofertę produktów zeglarstwo-wedkarstwo.

Cechy Daiwa Prorex Pencil Bait 65SS

Przynęta
Waga
Rodzaj produktu
Rozmiar
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij