Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Daiwa

Daiwa Prorex V LT 2018

Daiwa Prorex V LT 2018

  • Daiwa Prorex V LT 2018
  • Daiwa Prorex V LT 2018
  • Daiwa Prorex V LT 2018
  • Daiwa Prorex V LT 2018

Daiwa Prorex V LT 2018

Opis produktu Daiwa Prorex V LT 2018

Asortyment Prorex ma teraz jeszcze bardziej dostępny kołowrotek LT. Ten model ma wszystkie zalety koncepcji LT: lekkie, ale wytrzymałe. Wkręt rękojeści wkręca się bezpośrednio w korpus, aby zmienić napęd dysku twardego Tough Digigear, co daje 210-gramową szpulę z 2500 niesamowitą mocą rozruchową. Ta seria jest idealna do polowania na drapieżniki średniej wielkości, ale pozostaje w stanie obsłużyć potwora, zgodnie ze sloganem Prorex "Seek Your Monster". Przecisk ATD o wadze 10 do 12 kg jest świadectwem mocy tej serii. Prorex V LT jest idealny do włamania się do świata drapieżników za pomocą wysokiej jakości sprzętu.

Funkcje:

ATD technologia przeciągnij, pełnowymiarowy przycisk przeciągania

Łożyska: 6 + 1

Korpus węglowy DS5 i wirnik z poliwęglanu

Aluminiowa szpula do powietrza

Układanie linii CrossWrap

Ultralekki, jednoczęściowy, nieutwardzalny uchwyt powietrza z aluminium

Miękki płaszcz "I" Uchwyt (2500) lub "T" (3000 i okrągły EVA na 4000)

Dane techniczne:

Waga: 210 g

Technologia:

ATD:

ATD może pochwalić się tarczami, które zostały zaimpregnowane specjalnym smarem, aby zoptymalizować wydajność energetyczną. Ten wyjątkowo wysokiej jakości produkt daje większą moc szlifowania na starcie i oferuje bardziej stabilny i progresywny opór. Ryzyko zerwania w walce jest ograniczone do minimum, ponieważ ATD dostosowuje się do każdej fazy walki: działa szybciej i bardziej progresywnie w pierwszym biegu, ale oferuje mocniejsze trzymanie dla mocy rozruchowej w fazie środkowej. Ta właśnie adaptacyjna funkcja nadaje jej automatyczną nazwę.

Wirnik powietrza:

Rotor powietrza wyróżnia się równowagą, wytrzymałością i czułością.

Profil łukowy i 15% redukcja masy w porównaniu ze standardowymi wirnikami zapewnia optymalną elastyczność nawijania i eliminuje wibracje dzięki obniżonemu środkowi ciężkości.

DS5

Twardy Digigear

Cross Wrap:

Ten krzyż technologiczny owija linę wokół szpuli, aby zoptymalizować odciążanie odlewu. Jest to absolutnie kluczowe w zapobieganiu splotom i liniom.

Infinite Anti Reverse:

Nowy system Infinite Anti Reverse aktywowany jest 4 razy mniejszą siłą niż klasyczny system.

Mniej niż 2g potrzebne jest do połączenia z systemem Real Stopper, który eliminuje ruchy klamek, przenosząc wrażliwość na następny poziom.

Cicha oscylacja:

Perfekcyjne strojenie punktów styku pomiędzy helikoidami i zębami prostymi zapewnia wydajność energetyczną zbliżoną do 99% i cichą rotację. Zestawy przekładni Daiwa oferują wyjątkową gładkość nawijania.

Air Bail:

Wydrążona poduszka powietrzna Touch Air wykonana jest ze stali SUS303 i jest o 20% twardsza niż solidna tytanowa kabłąk o tej samej wadze i o 13-krotnej trwałości.

Twist Buster II:

Rolka pobierająca TB2 została opracowana przez firmę Daiwa i precyzyjnie opracowana w celu zagwarantowania optymalnego układania linii.

ABS II:

W przeciwieństwie do klasycznych szpul cylindrycznych szpule ABS są zwężane, aby ograniczyć ryzyko zaplątania się w gips. Co więcej, krawędź redukuje tarcie, aby zwiększyć odległość rzucania.


Daiwa Prorex V LT 2018 jest idealny, by dopełnić twój sprzęt zeglarstwo-wedkarstwo. W twoim sklepie online waveinn, można skorzystać z wielu ciekawych promocji i jeśli złożysz zamówienie od razu na waveinn, otrzymasz je w ciągu kilku dni w domu. Ponadto w naszym sklepie internetowym zeglarstwo-wedkarstwo znajdziesz inne produkty zeglarstwo-wedkarstwo dopełniające Daiwa Prorex V LT 2018.

Cechy Daiwa Prorex V LT 2018

Rodzaje zamknięć
Kolor

Recenzje klientów i pytania (6)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Daiwa prorex lt 2500

-

Катушка реально очень классная. Пришла в дополнительной коробке, хорошо запакована я. Я очень доволен !!!

Brawo

-

Totul perfect: Timpul de expediere Modul de ambalare. Recomand waveinn Totul the superlativ

Lekki i gładki kołowrotek

-

Zakupiony rozmiar 2500 do zestawu drążka podróżnego. Bardzo dobrze zbudowany kołowrotek 6 + 1 (który można dodatkowo ulepszyć osobnym zestawem). Nie wodoodporny Inne, bardzo zdolny kołowrotek, przyjemny w dotyku.

Dobra jakość i lekkość

-

Zamówiłem 2500, uderzająco lekki i mały, zaledwie 210 gramów. Jakość wykonania jest naprawdę niezła, uchwyt monolityczny (zamiast dwuczęściowy) jest dla niego ostatecznym plusem. Bardzo płynny ruch, jedyną wadą tego modelu jest małe poruszenie w miękkim uchwycie (najwyraźniej nie jest to usterka fabryczna, zresztą jest widoczna na większości kołowrotków). Wspaniała kolorystyka. Przed złożeniem zamówienia obejrzałem na YouTube kilka recenzji filmów na temat tego kołowrotka, w rzeczywistości są one bardzo dokładne, możesz nawet zobaczyć, jak jest rozmontowany i jak możesz go ulepszyć, jeśli chcesz.

Dzięki

-

Dziękuję, dostałem paczkę w 10 dni. Cewka jest doskonała, dostawa jest szybka. Zespół WAVEINN najlepsze życzenia, poziom obsługi. Polecę WAVEINN znajomym!

Dziękuję

-

Dziękuję bardzo, szybko dostałem paczkę, wszystko jest w porządku! Z poważaniem zespół WAVEINN! Polecę twoją usługę znajomym. Stanislav.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij