Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Daiwa

Daiwa Samurai Spinning 351 UL

Daiwa Samurai Spinning 351 UL

  • Daiwa Samurai Spinning 351 UL
  • Daiwa Samurai Spinning 351 UL
  • Daiwa Samurai Spinning 351 UL

Daiwa Samurai Spinning 351 UL

Opis produktu Daiwa Samurai Spinning 351 UL

Asortyment Samurai Spinning obejmuje szeroką gamę długości prętów od 1,1 m do 1,8 m. Specjalnie zaprojektowany dla wszystkich entuzjastów ultralekkich z myślą o ich portfelu.

Funkcje:

Węgiel

Połóż na stawy

Jednorazowe prowadnice z tlenku glinu

Podstawa kołowrotka do rur

Uchwyt z korka

Postępowe działanie

Wabik z przodu rękojeści

Dane techniczne:

Długość: 1,1

Sekcje: 1

Wielkość podróży: 110

Waga: 66


Daiwa Samurai Spinning 351 UL ma gwarancję zwrotu pieniędzy 100%. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego Daiwa Samurai Spinning 351 UL zakupionego w waveinn, masz 30 dni kalendarzowych od daty dostawy, na zwrot. Ponadto w naszym sklepie internetowym zeglarstwo-wedkarstwo można odkryć pełną gamę produktów Daiwa i dokonać zakupu produktów zeglarstwo-wedkarstwo zawsze w najlepszej cenie.

Cechy Daiwa Samurai Spinning 351 UL

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Daiwa samurai 351 ul

-

Jest to świetny mały pręt na przynęty pod względem kosztów, a ponieważ jest to jednoczęściowy pręt, jest on jak przedłużenie ramienia do rzucania i można go rzucać w obszarach, w których nie jest to możliwe przy użyciu dłuższego pręta, na przykład pod drzewa i mosty itp

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij