up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Daiwa

Daiwa Shoreline Vertice Shiner Z Floating 140 mm 25.6g

Daiwa Shoreline Vertice Shiner Z Floating 140 mm 25.6g

Daiwa Shoreline Vertice Shiner Z Floating 140 mm 25.6g

plus
  • Play videoDaiwa Shoreline Vertice Shiner Z Floating 140 mm 25.6g
  • Daiwa Shoreline Vertice Shiner Z Floating 140 mm 25.6g
  • Daiwa Shoreline Vertice Shiner Z Floating 140 mm 25.6g
  • Daiwa Shoreline Vertice Shiner Z Floating 140 mm 25.6g

Daiwa Shoreline Vertice Shiner Z Floating 140 mm 25.6g

Opis produktu Daiwa Shoreline Vertice Shiner Z Floating 140 mm 25.6g

Seria Shoreline Shiner Z łączy w sobie szereg wtyczek technicznych przeznaczonych do połowów morskich. Groźny sprzymierzeniec atakujący bas, przynęty te zostały wyostrzone dla wszystkich drapieżników o podobnej wielkości, takich jak bonito atlantyckie. Wyposażone w haczyki Owner T, przynęty te mają zintegrowane wargi i system przenoszenia masy zbudowany wokół osi ze stali nierdzewnej.
Linia brzegowa Shiner Z Vertice 80S
Ta tonąca rybka jest najmniejsza z serii Shoreline Vertice. Przy powolnym pobieraniu będzie działał przez pierwszy metr wody - tam gdzie mała zdobycz jest często ścigana przez bas. Idealna przynęta do pracy na płytkich odcinkach nabrzeża.
Głębokość nurkowania: od 30 do 80 cm. Haczyki: Owver ST 46 # 6
Linia brzegowa Shiner Z Vertice 97F:
Tę super płytką przynętę można obrabiać do 80 cm pod powierzchnią. Jego gęstość wyporu pozwala na pracę nad wzniesionymi skałami, na których utknęłyby inne przynęty. Pobiera z małą prędkością, z niezwykłą stabilnością i wyraźnym toczeniem - wystarczającym, aby oszukać ostrożny bas. Ten ruch toczny jest bardzo atrakcyjny. Stabilny środek ciężkości oznacza, że możesz również użyć przynęty do szybkiego odzyskania. Dzięki opatentowanemu systemowi przenoszenia masy przynęta osiągnęła średnią odległość rzucania 62,5 i maksymalną odległość rzucania 65,5 m w testach przeprowadzonych przez zespół Daiwa w Japonii.
Głębokość nurkowania: od 30 cm do 80 cm. Haczyki: Owner ST 46 # 4
Linia brzegowa Shiner Z Vertice 120F:
Ta pływająca rybka (120 cm) odpowiada najczęstszemu rozmiarowi przynęty używanej do basu. Jego stabilny środek ciężkości pozwala zoptymalizować odległość w gipsie. Wyposażony jest w opatentowany system Silent Weight Oscillating Plus, który przesuwa środek ciężkości na odlew lub chwytacz, zwalniając ciężar wzdłuż osi ze stali nierdzewnej. Ten ruch jest całkowicie cichy dzięki technologii HGS, która utrzymuje wolfram ołowiu na miejscu, aby nie wystraszyć pobliskiego basu. Głębokość nurkowania: od 30 do 120 cm. Haczyki: Owner ST 46 # 5
Shoreline Shiner Z Vertice 140F et 140S:
Przynęty o długości 14 cm umożliwiają przenoszenie masy wolframu na jeszcze dłuższą oś. Oznacza to, że masa pracuje z większą prędkością, pozwalając na wyrzucenie przynęty na odległość 78 m (74,5 dla modelu pływającego), co stanowi maksymalną odległość osiągniętą podczas naszych testów rzucania w Japonii (średnia wynosiła 72 m). Ta przynęta jest idealna na prądy, przyjmując wyraźną akcję toczenia. Shoreline Shiner Z 140 jest dostępny w modelach pływających (F) i tonących (S).
Głębokość nurkowania 140F: od 30 do 120 cm; 140S: od 50 do 140 cm. Haczyki: Owner ST 46 # 4.


Odkryj pełną gamę produktów sporty morskie i wędkarstwo od Daiwa, które mamy w magazynie, w najlepszej cenie. W waveinn, twoim sklepie online sporty morskie i wędkarstwo kupisz najwyższej jakości Daiwa Shoreline Vertice Shiner Z Floating 140 mm 25.6g do domu ze wszystkimi gwarancjami, wysyłamy w ciągu 24/48h.

Cechy Daiwa Shoreline Vertice Shiner Z Floating 140 mm 25.6g

Zakres głębokości
Rozmiar
Przynęta

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up