Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Daiwa

Daiwa Silvercreek Ags

Daiwa Silvercreek Ags

  • Daiwa Silvercreek Ags
  • Daiwa Silvercreek Ags
  • Daiwa Silvercreek Ags

Daiwa Silvercreek Ags

Opis produktu Daiwa Silvercreek Ags

Konkurs z sukcesem malego wyrzutni Silvercreek AGS 602L proponujemy w tym roku wykonanie kompletnego zestawu pierscieni weglowych AGS przeznaczonych do wyszukiwania pstraga z malymi przynetami (sztuczna ryba, male lyzki) to prawdziwe florze, które wykorzystuja do 100% Ze wzgledu na lekkosc pierscieni weglowych Daiwa AGS, ograniczajac skrecanie pólfabrykatu i sprzyjajac precyzji zestawów.

Testowanie produktu Silvercreek AGS jest natychmiastowe.

Okular:

Pusty wegiel SVF (Super High Volume Fiber) zamontowany z technologia x45.

V Wtyczka zbiorcza.

Ekskluzywne pierscienie na wegiel Daiwa.

Ekskluzywny zintegrowany uchwyt na drewno z korkiem z korka Luxe Cordura.

AGS.

V stawu.

X 45.

SVF.

Mic Ro pitch +.Kochasz zeglarstwo-wedkarstwo? Kupuj Daiwa Silvercreek Ags i ciesz się ze spędzania wolnego czasu z bezpiecznymi i zaufanymi produktami matek jak: Daiwa. Nie zapomnij, że mamy wspaniałą gamę Sprzęt wędkarski we wszystkich rozmiarch i dla każdych warunków pogodowych. W celu zapewnienia najbardziej efektywnego uprawiania zeglarstwo-wedkarstwo, modele Wędki zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami!

Cechy Daiwa Silvercreek Ags

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij