Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Dynamite baits

Dynamite baits XL Liquid Attractant 250 ml

  • Dynamite baits XL Liquid Attractant 250 ml
  • Dynamite baits XL Liquid Attractant 250 ml

Dynamite Baits XL Liquid Attractant 250 ml

Opis produktu Dynamite baits XL Liquid Attractant 250 ml

Dynamite Baits Xl Ciecz Atraktanty jest pełna gama Płynnych Atraktanty z dodatkiem betainy. Płyny te są groźne, gdy używana z kulek proteinowych, pellet, w Method Mix, Spod Mix lub bezpośrednio na przynęty haka.

Dynamite baits XL Liquid Attractant 250 ml posiada oficjalną gwarancję Dynamite baits. Jako oficjalny detalista Dynamite baits, cała nasza oferta produktów zeglarstwo-wedkarstwo jest obięta dwuletnią gwarancją producenta. W waveinn, dążymy, aby wybierać wysokiej jakości produkty Sprzęt wędkarski, które sprawią, że twoja aktywność będzie bardziej komfortowa. Mamy różne produkty Wabiki dla twoich potrzeb, abyś czuł inspirację do osiągnięcia jeszcze więcej w swojej dziedzinie sportu.

Cechy Dynamite baits XL Liquid Attractant 250 ml

Przynęta
Rodzaj produktu
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij