Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Ewa marine

Ewa marine Handy & Safe Waterproof Cellular WPC5

  • Ewa marine Handy & Safe Waterproof Cellular WPC5
  • Ewa marine Handy & Safe Waterproof Cellular WPC5

Ewa Marine Handy & Safe Waterproof Cellular WPC5

Opis produktu Ewa marine Handy & Safe Waterproof Cellular WPC5

w¡We've opracowany specjalnie dla Apple iPhone nowa ewa marine mieszkaniowego iWPC. To chroni Państwa telefon komórkowy z piasku, kurzu, wody i tak dalej. W swim's mieszkaniowych, jest wodoodporna i można chronić swój telefon komórkowy na całym świecie. Oczywiście można również użyć przy Apple iPhone Apple iPod touch lub inny telefon komórkowy wewnątrz, czy to pasuje. IWPC ma specjalną przezroczystą folię w rogu z tyłu, dzięki czemu można korzystać z aparatu z telefonu iPhone bez ograniczeń. Oczywiście, można również korzystać z Apple iPhone i iPod Touch bezpośrednio w korycie mieszkaniowego filmowej.


Ani woda, ani piasek lub ręcznie pokryte kremu do opalania na plaży będą teraz stanowić zagrożenie życia telefonu komórkowego osobistego. Jeżeli łódź capsise, telefon będzie pływać na powierzchni, gotowe do tego ratowania życia rozmowy.


Poręczne i woreczki są absolutnie bezpieczne wodoodporne i wyposażone w wygodny zaczep do paska (tylko mniejsze jednostki do telefonów lekki) i smycz dla łatwiejszego przenoszenia. Słuchu i mowy jest bez przeszkód w postaci torebki (zmierzono stratę jakości 5% podczas korzystania z telefonu wewnątrz torebki).


Poręczny i Bezpieczne torebki wykonane są w naszej fabryce w Niemczech i stosować się do tych samych wysokiej jakości normami EN oczekujemy od naszych obudowach aparatu i kamery.

UV odporny na wodę i sól.Wymiary telefonu: do 12 cm


Dodatki na szyję i pas dip


Ewa marine Handy & Safe Waterproof Cellular WPC5 jest protuktem związanym z kategori? Akcesoria oraz należy do kategorii Elektronika wyselekcjonowanej dla zeglarstwo-wedkarstwo, waveinn. Nie czekaj dłużej i ciesz się z korzyści jakie daje przynależność do społeczności waveinn. Jakie są korzyści Ewa marine Handy & Safe Waterproof Cellular WPC5? Ten produkt został specjalnie zaprojektowany, by wspierać pasję do sportu, jakim jest zeglarstwo-wedkarstwo.

Cechy Ewa marine Handy & Safe Waterproof Cellular WPC5

Podkategorie
Rodzaj produktu
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij