Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Ewa marine

Ewa marine Rain Cape C Z100

Ewa marine Rain Cape C Z100

  • Ewa marine Rain Cape C Z100
  • Ewa marine Rain Cape C Z100
  • Ewa marine Rain Cape C Z100
  • Ewa marine Rain Cape C Z100

Ewa marine Rain Cape C Z100

Opis produktu Ewa marine Rain Cape C Z100

C Z100 deszczu Cape to idealne zabezpieczenie przed deszczem, sprayu, spryskane wodą, dopasowane do wszystkich lustrzanek (cyfrowych i analogowych) z obiektywów zmiennoogniskowych.

Przylądek jest wykonany ze specjalnej podwójnej laminowanego PVC i posiada zintegrowany port przedni szkła optycznego.

Aparat jest przymocowany bezpośrednio do przedniego portu za pomocą adaptera Ewa morskich CA77. W związku z tym system adapterów peleryna zawsze pozostają prawidłowo ustawione przed obiektywem. Istnieje również tylny portu szkła zamocowany na wizjera pomocą szyny aluminium, który ślizga się na gorącej stopki kamery. Z powodu tych dwóch adapterów peleryna zawsze pozostają prawidłowo ustawione nad obiektywu i wizjera.

C Z100 raincape został specjalnie zaprojektowany dla profesjonalnych obiektywów telezoom. Pasuje do obiektywów o różnych marek, takich jak Canon 28 300, 100 400 lub 80 400 Nikon i podobnych obiektywów.

Można używać aparatu z przylądka C Z100 na standardowym statywie, jeśli to konieczne lub pożądane.

C Z100 raincape może być również zamknięty poprzez zatrzaski aby umożliwić maksymalną ochronę lub na czas transportu. W normalnych warunkach pracy, można by włożyć prawą rękę do przylądka do kontroli palca, przy jednoczesnym wspieraniu aparatu z lewej strony z zewnątrz.

wymiary:

Długość: 15 35 cm (5 7/8 cala 13 3/4 cala)

Szerokość: 25 cm (9 7/8 cala)

Wysokość: 30 cm (11 6/8 cala)

frontglas Średnica: 95 mm (3 3/4 cala)

Masa: 250 g (0,55 funta)


Lubisz Ewa marine Rain Cape C Z100? Zapoznaj się z kolekcją zeglarstwo-wedkarstwo i odkryj duży wybór produktów do Torby, skrzynie i pokrowce i akcesoriów, które mogą pomóc zrealizować twoje sportowe wyzwania i hobby. Znajdziesz tu tylko najlepsze produkty dla zeglarstwo-wedkarstwo. Nie musisz szukać dalej! Nasza kolekcja Torby, skrzynie i pokrowce jest dostępna w różnych kolorach i stylach.

Cechy Ewa marine Rain Cape C Z100

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności