Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Ewa marine

Ewa marine Underwater Housing 3D L

  • Ewa marine Underwater Housing 3D L
  • Ewa marine Underwater Housing 3D L
  • Ewa marine Underwater Housing 3D L

Ewa marine Underwater Housing 3D L

Opis produktu Ewa marine Underwater Housing 3D L

Nowa obudowa 3D L (stare oznaczenie modelu D SC) jest wykonana z podwójnie laminowanego PVC i posiada port optyczny szkła. Jest on przystosowany do nurkowania na głębokości do 10 metrów.

Idealny do nurkowania, płytkie nurkowanie, piaszczyste, zakurzonym, wilgotności lub nieprzyjemnych warunkach pogodowych. Obudowa da aparacie najlepszą możliwą ochronę będąc w pełni sprawne.

Ma parę nieagresywnych i morskiej odpornych szyn zaciskowych, które pasują do siebie doskonałego uszczelnienia. Są zacisnąć za pomocą dwóch główek śrub.

Obudowa została zaprojektowana specjalnie dla Stills kamery Sony V1digital. Będzie także dostosować inne aparaty o podobnej wielkości i wymiarów.

Cechy:

Podręcznik Ewa morskich kompaktowych obudowach

Specjalna wyściółka piankowa

Początkowy żel krzemionkowy

Specyfikacja techniczna:

Szerokość: 165 mm 6 1/2 "

Wysokość: 87 mm 3 3/8 "

Głębokość: 33 mm 1 1/3 "

Zaw. 75 mm Obiektyw Tubus 3 "wł. Tubus obiektywu

Średnica przedniej ze szkła: 40 mm 1 1/2 "


Jeśli szukasz Ewa marine Underwater Housing 3D L, znajdziesz go tu w najlepszej cenie. waveinn posiada ten i inne produkty zeglarstwo-wedkarstwo, których szukasz w najlepszej cenie. Nie przegap okazji i wyposaż się w sprzęt dla swoich potrzeb. Z naszym szerokim wyborem Fotografia-wideo , znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności