Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Ewa marine

Ewa marine Underwater Housing U AXP100

  • Ewa marine Underwater Housing U AXP100
  • Ewa marine Underwater Housing U AXP100
  • Ewa marine Underwater Housing U AXP100

Ewa marine Underwater Housing U AXP100

Opis produktu Ewa marine Underwater Housing U AXP100

Soczewki o mniejszej filterdiameter może być również stosowany w tej obudowy, o ile mają one wewnętrzną ostrości. Wystarczy odpowiedni krok w górę pierścień.

W przypadku opcjonalnego BF1 przewód masy jest umieszczony w obudowie poniżej aparatu staje się jeszcze prostsze, aby osiągnąć maksymalną głębokość. Doświadczeni fotografowie potwierdziły, że ostrość i lampa oba nadal funkcjonować idealnie. Jak można zejść, powietrze jest wtłaczane do kamery. W związku z tym, ciśnienie wewnątrz obudowy pozostanie takie samo jak ciśnienie otoczenia wody. (To jest powód, dlaczego Ewa Obudowy morskie są bardzo bezpieczne w użyciu: zapaści to niemożliwe). W związku z tym trzeba rozpoczynać zanurzenia w odpowiedniej ilości powietrza do wnętrza obudowy. Klocki dostarczane z pianki korpusu stanowią część tego powietrza "zbiornik" i dodatkowego powietrza powinna także być wdmuchiwane do obudowy przez zawór z tyłu, w celu zapewnienia, że ​​maksymalna możliwa wielkość jest wykorzystywana.

zaprojektowany specjalnie dla 35mm lustrzanek, obudowa U AXP100 jest wykonana z podwójnie laminowanego PVC i posiada zintegrowany, optycznie neutralnego portu szkła płaskiego. Lampa zewnętrzna, która jest powszechnie stosowana w aparatach SLR mieści się w specjalnie zaprojektowanej sekcji na górnej części obudowy.

Ma parę nieagresywnych i morskiej odpornych szyn zaciskowych, które pasują do siebie doskonałego uszczelnienia. Oni dokręcić za pomocą trzech pokręteł śrubowych.

Jest on dostarczany w poręcznej walizce żółtego, który ma dowód wnętrza wody.

Cechy:

żółta torba, która posiada dowód wnętrza wody

Podręcznik Ewa Marine obudów lustrzanek fotograficznych

Pierwszy komplet CD5

Specjalnie profilowana wyściółka piankowa

CA 77 Specjalny adapter

Specyfikacja techniczna:

Długość: 12 17 cm (4 3/4 6 2/3 cala)

Szerokość: 19 cm (7 1/2 cala)

Wysokość: 27,5 cm (10 3/4 cala)

Przednia Średnica przyłącza: 95 mm (3 3/4 cala)

Twój Średnica obiektywu: 77 / 82mm Gwint filtra

Waga: 700 g (1,55 funta)


Myślisz o zakupie Ewa marine Underwater Housing U AXP100? Jest to jeden z top produktów waveinn, sklepu online zeglarstwo-wedkarstwo. Cena 375.45 $, jest limitowana! W waveinn można korzystać z największych zalet i znaleźć produkty od Ewa marine w super cenie. Wszystkie nasze produkty zeglarstwo-wedkarstwo posiadają gwarancję producenta.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności