Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Ewa marine

Ewa marine VDS

  • Ewa marine VDS
  • Ewa marine VDS
  • Ewa marine VDS

Ewa marine VDS

Opis produktu Ewa marine VDS

Informacje ogólne:


VDS jest wykonana z podwójnie laminowanego PVC i posiada port optyczny szkła. To jest oceniane na 10 metrów pod wodą.


Idealne do nurkowania lub płytkim nurkowaniu, piaszczystej, zakurzone, wilgotne lub faul warunki pogodowe obudowa daje ten aparat najlepszą możliwą ochronę podczas gdy jest w pełni sprawne.


Ma parę nieagresywnych i wody morskiej odpornych szyn zaciskowych, które pasują do siebie za doskonałego uszczelnienia. Oni dokręcić za pomocą pokrętła radełkowane śruby kciuk.


Jest on dostarczany w poręcznej walizce żółty, który ma wnętrze i wodoodporny kieszeń zapinana na zamek z boku.Wymiary:


Długość: 15 cm (5,9 cala)


Szerokość: 6,5 cm (2,55 cala)


Wzrost: 15 cm (5,9 cala)

Pposition z wizjera: szerokie, centralne.


Port przodu średnica: 75 mm (3 cale), zamontowany na elastycznym Tubus aby umożliwić korzystanie z różnych systemów szeroki kąt.


Waga: 410 g (0,9 kg).Otrzymasz po z nowymi VDS:


żółta torba, która posiada dowód wnętrza wody


Instrukcja do obudów wideo ewa morskich


Pierwszy komplet CD5


pianka


CAF pierścionek z 52, mm gwint filtrów adaptery


zintensyfikować pierścień 37 52
Wszystkie dane i zdjęcia pokazują aktualny stan i design w momencie gdy strona została ostatnia edycja. ewa morskie mogą się zmieniać i poprawy konstrukcji poszczególnych produktów, w dowolnym momencie podczas procesu wytwarzania. Z tego powodu produkty obecnie dostępne na rynku mogą różnić się w niektórych szczegółach od zdjęć przedstawionych na tych stronach. Ewa Marine zastrzega sobie prawo do nie odpowiada za aktualność, poprawność, kompletność lub jakość udostępnianych informacji. Roszczenia dotyczące szkód spowodowanych przez użycie wszelkich informacji, w tym wszelkiego rodzaju informacji, które są niepełne lub błędne, będą odrzucane.


Ewa marine VDS posiada oficjalną gwarancję od marki Ewa marine. Zakupy w naszym sklepie online zeglarstwo-wedkarstwo , pozwalają na zakup Ewa marine VDS prosto do domu w ciagu kilku dni. W tej chwili produkt jest dostępny w magazynie, a cena to 273.95 $. Nie przegap!

Cechy Ewa marine VDS

Kolor
Kolor
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności