Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Ewa marine

Ewa marine VDT

  • Ewa marine VDT
  • Ewa marine VDT
  • Ewa marine VDT

Ewa marine VDT

Opis produktu Ewa marine VDT

Informacje ogólne:


VDT jest wykonana z podwójnie laminowanego PVC i posiada port optyczny szkła. To jest oceniane na 10 metrów underwater.It został specjalnie wykonane dla kamer Panasonic GS250 i Canon MVX250, ale również dopasować inne kamery o podobnej wielkości i kształtu.


Idealne do nurkowania lub płytkim nurkowaniu, piaszczystej, zakurzone, wilgotne lub faul warunki pogodowe obudowa daje ten aparat najlepszą możliwą ochronę podczas gdy jest w pełni sprawne.


Ma parę nieagresywnych i wody morskiej odpornych szyn zaciskowych, które pasują do siebie za doskonałego uszczelnienia. Oni dokręcić za pomocą pokrętła radełkowane śruby kciuk.


Jest on dostarczany w poręcznej walizce żółty, który ma wnętrze i wodoodporny kieszeń zapinana na zamek z boku.Wymiary:


Długość: 15 cm (5,9 cala)


Szerokość: 6 cm (2,33 cala)


Wzrost: 15 cm (5,9 cala)


Stanowisko wizjera szerokim: centralne.


Port przodu średnica: 75 mm (3 cale), zamontowany na elastycznym Tubus aby umożliwić korzystanie z różnych systemów szeroki kąt.


Waga 350 g (0,75 kg).Otrzymasz po z nowym VDT:


żółta torba, która ma wnętrze i wodoodporne boczne kieszenie zapinane na zamek


Instrukcja do obudów wideo ewa morskich


Pierwszy komplet CD5


pianka


CAF pierścionek z 52, mm gwint filtrów adaptery


zintensyfikować pierścień 30,0 37


zintensyfikować pierścień 34 52


zintensyfikować pierścień 37 52


zintensyfikować pierścień 43 52


Wszystkie dane i zdjęcia pokazują aktualny stan i design w momencie gdy strona została ostatnia edycja. Ewa Marine można zmienić i poprawić projekt indywidualny

produktów w dowolnym czasie w trakcie procesu produkcyjnego. Z tego względu produkty dostępne obecnie na rynku, mogą różnić się w niektórych szczegółach z rysunkami

pokazane na tych stronach. Ewa Marine zastrzega sobie prawo do nie odpowiada za aktualność, poprawność, kompletność lub jakość udostępnianych informacji. Roszczenia dotyczące szkód spowodowanych przez użycie wszelkich informacji, w tym wszelkiego rodzaju informacji, które są niepełne lub błędne, będą odrzucane.


W obecnej chwili Ewa marine VDT dostępny jest w waveinn. Sprawdź jakie inne produkty zeglarstwo-wedkarstwo, marki Ewa marine znajdziesz w sklepie z zeglarstwo-wedkarstwo. Stwórz swój outfit z modelami Pokrowce i etui. W waveinn posiadamy najnowsze modele Elektronika . Sprawdź naszą kolekcję zeglarstwo-wedkarstwo i znajdź coś dla siebie.

Cechy Ewa marine VDT

Kolor
Kolor
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności