Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Ewa marine

Ewa marine VGS

  • Ewa marine VGS
  • Ewa marine VGS
  • Ewa marine VGS

Ewa Marine VGS

Opis produktu Ewa marine VGS

Informacje ogólne:


VGS jest obudowa głębokość 10 metrów dla kamer cyfrowych Panasonic GS1, GS3, GS5 i GX 7.


zaprojektowany specjalnie dla tych kamer Obudowa jest wykonana z podwójnie laminowanego PVC i posiada zintegrowany, optycznie neutralny portu szkła płaskiego.


Idealne do nurkowania lub płytkim nurkowaniu, piaszczystej, zakurzone, wilgotne lub faul warunki pogodowe obudowa daje ten aparat najlepszą możliwą ochronę podczas gdy jest w pełni sprawne.


Ma parę nieagresywnych i wody morskiej odpornych szyn zaciskowych, które pasują do siebie za doskonałego uszczelnienia. Oni dokręcić za pomocą pokrętła radełkowane śruby kciuk.


Jest on dostarczany w poręcznej walizce żółty, który ma wnętrze i wodoodporny kieszeń zapinana na zamek z boku.
Wymiary:


Długość: 16 cm (6 1/3 cala)


Szerokość: 6 cm (2 1/3 cala)


Wysokość: 17 cm (6 2/3 cala)


Stanowisko wizjera szerokim: centralne


Port przodu średnica: 75 mm (3 cale)


Waga: 300 g (1,9 kg)Otrzymasz po z nowym VGS:


żółta torba, która ma wnętrze i wodoodporne boczne kieszenie zapinane na zamek


Instrukcja do obudów wideo ewa morskich


Pierwszy komplet CD5


pianka


nasilenia pierścienie RA 37 i RA 30,5 37 52


Wszystkie dane i zdjęcia pokazują aktualny stan i design w momencie gdy strona została ostatnia edycja. Ewa Marine można zmienić i poprawić projekt indywidualny

produktów w dowolnym czasie w trakcie procesu produkcyjnego. Z tego względu produkty dostępne obecnie na rynku, mogą różnić się w niektórych szczegółach z rysunkami

pokazane na tych stronach. Ewa Marine zastrzega sobie prawo do nie odpowiada za aktualność, poprawność, kompletność lub jakość udostępnianych informacji.

Roszczenia dotyczące szkód spowodowanych przez użycie wszelkich informacji, w tym wszelkiego rodzaju informacji, które są niekompletne lub nieprawidłowe, będzie zatem

odrzucone.


Jeśli chcesz kupić najlepsze produkty Elektronika marki Ewa marine, znalazłeś najlepsze miejsce w waveinn. W waveinn pracujemy z najlepszymi markami, jak Ewa marine, aby zapewnić najlepszą jakość i najlepsze ceny na wszystkie nasze zeglarstwo-wedkarstwo produkty, jak Ewa marine VGS. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz Ewa marine VGS tak szybko, jak to możliwe.

Cechy Ewa marine VGS

Podkategorie
Rodzaj produktu
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij