Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Bronze for GSD22

Garmin Bronze for GSD22

  • Garmin Bronze for GSD22
  • Garmin Bronze for GSD22

Garmin Bronze for GSD22

Opis produktu Garmin Bronze for GSD22

Nasz brąz thru-kadłuba zamontować przetwornik działa dobrze przy dużych prędkościach i jest doskonałym wyborem dla kadłubów z włókna szklanego i drewna. Ta obudowa podtynkowa wystaje mniej niż ćwierć cala na zewnątrz kadłuba i może siedzieć na rolki / koi przyczep bez uszkodzeń.


6-pin 1 kW przetwornik, to ma głębokość 1,200 do 1,800 stóp; częstotliwość pracy z 50 do 200 kHz; szerokość wiązki 22x20 lub stopni 6x6 oraz zaczepy na 8 do 15 pod kątem stopnia podoblenia.


Przetwornik jest wyposażony w zestaw instrukcji montażu. Postępuj zgodnie z instrukcją, aby uniknąć uszkodzenia łodzi.


Kupuj swoje ulubione Elektronika modele i ciesz się zeglarstwo-wedkarstwo. Masz prawo do zwrotu w ciągu 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu Garmin Bronze for GSD22. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zakupu Garmin Bronze for GSD22, skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów w zeglarstwo-wedkarstwo telefonicznie lub email.

Cechy Garmin Bronze for GSD22

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności