Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Chrimp

Garmin Chrimp

  • Garmin Chrimp
  • Garmin Chrimp
  • Garmin Chrimp

Garmin Chrimp

Opis produktu Garmin Chrimp

Nasz brąz thru-kadłuba zamontować przetwornik ma na celu umożliwienie zarówno tradycyjne i skanowanie widma spread stosowany ze zgodnymi sonar.


Przetwornik 300 W z kołków 8, ma głębokość 800 stóp; częstotliwość roboczą 40-75 kHz, szerokość wiązki 32/21 stopni, i od 0 do 7. Stopień podoblenia.


Przetwornik jest wyposażony w zestaw instrukcji montażu. Postępuj zgodnie z instrukcją, aby uniknąć uszkodzenia łodzi.


Interesuje Cię Garmin Chrimp? Jest w tym momencie w naszym sklepie waveinn, naszym zeglarstwo-wedkarstwo sklepie online. W waveinn znajdziesz więcej produktów zeglarstwo-wedkarstwo marki Garmin. Nie czekaj i ciesz się Garmin Chrimp - dzieli Cię tylko kilka klików. Odkryj szeroki asortyment zeglarstwo-wedkarstwo.

Cechy Garmin Chrimp

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności