Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Echo

Garmin Echo

  • Garmin Echo
  • Garmin Echo

Garmin Echo

$ 68.45

* Ze względu na nowe przepisy Garmin dotyczące dystrybucji, nie są dopuszczone do wysyłki niektórych produktów tej marki do United States Of America

Opis produktu Garmin Echo

To podwójne wiązki przetwornika zastępuje jeden dołączony do echosondy serii echa.


500 W Przetwornik 4-pin, częstotliwość pracy od 77 do 200 kHz, szerokość wiązki od 45 do 15 stopni, a wierzchowce na 0 do 70 stopni pawęży.


Przetwornik jest wyposażony w zestaw instrukcji montażu. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby uniknąć uszkodzenia boat.When korzystania z 6-pinowym Garmin echosondy, przetwornik jest wymagany adapter kabel numer części 010-11614-00.


Podczas korzystania z echoMAP 50s/70s, przetwornik jest wymagany adapter kabel numer części 010-11948-00.


W waveinn, pokazujemy całą charakterystykę Garmin Echo. W sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary Garmin Echo. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów Garmin Echo i korzystaj z naszych ofert sprzętu.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Cechy Garmin Echo

Moca
Instaalcja

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności