Garmin Echomap Chirp 92Sv

Garmin Autoryzowany Dostawca.
Pełna gwarancja od producenta.

Garmin

$ 1294.95

Minimalna cena online zbadane przeznetRivals

Inne dostępne kolory

garmin-echomap-chirp-92sv

garmin-echomap-chirp-92sv

lupa

Garmin Echomap Chirp 92Sv

close

Garmin Echomap Chirp 92Sv

Garmin Echomap Chirp 92Sv

Garmin Echomap Chirp 92Sv

Garmin Echomap Chirp 92Sv

Garmin Echomap Chirp 92Sv

Garmin Echomap Chirp 92Sv

play-video

Garmin Echomap Chirp 92Sv

Opis

Ryby z Power of cip
9-calowy kolorowy wyświetlacz z klawiaturą sterującą
Dostępne z lub bez przetwornika o wysokiej szerokiej ćwierkają, 250 W i CHIRP DownVü / SideVü, 455/800 i 350 W
Panoptix ™ wszystkim widząc sonar wsparcia (przetwornik nie są wliczone)
Zainstalowane na całym świecie bazowa do ogólnego odniesienia
Zawiera Quickdraw Kontury niestandardowego oprogramowania do tworzenia map HD
Nadszedł czas na początek połowów z mocą cip sonaru. Łatwy w instalacji, łatwy w użyciu 9 cali echoMAP cip 92sv zawiera przetwornik o wysokiej szerokiej sonar cip i Garmin CHIRP SideVü ™ i Garmin CHIRP DownVü ™, najczystszych sonarów skanujących na wodzie. Obsługuje Panoptix sonar i zawiera wstępnie załadowane oprogramowanie QuickDraw konturów błyskawicznie tworzyć własne mapy HD z 1 stopą konturów jak ty ryb. Wewnętrzne 5 Hz Aktualizacja nawigacji GPS pozycję i 5 razy na sekundę. Zapewnia NMEA 2000® wsparcie dla danych silnika, czujników, Fusion System Link ™ audio, autopilotem i więcej. Liny podłączyć bezpośrednio do uchwytu, co pozwala na szybką instalację i usunąć urządzenie od zasilania i zamontować. Pawęży i ​​trolling wierzchowców mechanicznych włączone.
Garmin CHIRP Różnica:
Wbudowany sonarowych możliwości echoMAP 92sv obejmują cip sonar, najbardziej zaawansowanej technologii sonaru dostępnej dla rybołówstwa i żeglugi publicznej. CHIRP sonar zapewnia niezwykle wyraźny rozdział docelową i definicji, ponieważ stawia jeszcze więcej energii na cel niż tradycyjny sonar. Obejmuje ona również możliwość nagrywania sonaru, który koordynuje terminy zwrotu sonaru ze swojej pozycji łodzi i zapisuje informacje w formie cyfrowej do odtwarzania na komputerze przy użyciu oprogramowania do planowania HomePort ™. Za pomocą kabla udostępniania danych użytkownika, aby udostępnić waypointów i tras między wieloma urządzeniami.
Najwyraźniejszy Skanowanie Sonar na Wodzie:
Garmin CHIRP DownVü i CHIRP SideVü skanowania sonary daje obrazy niemal fotograficznych, co jest poniżej, a do boków łodzi. Wyraźnie widać strukturę, zatopionych obiektów i ryb. Obsługuje również Minn Kota® i MotorGuide® trolling silniki z wbudowanymi przetwornikami.
Upgrade z najlepszych map na Wodzie:
Jedno gniazdo kart microSD ™ zapewnia rozszerzenia pamięci do dodatkowych zakupów map, takich jak BlueChart® G2, BlueChart® g2 Vision®, LakeVü HD lub LakeVü HD Ultra. LakeVü HD Ultra BlueChart g2 Vision i zapewni ekskluzywne Garmin Auto Guidance, technologię, która przekieruje Cię do hot spotów. Na podstawie specyfikacji łodzi, w Guidance Auto błyskawicznie tworzy wizualny ścieżkę można postępować, aby uniknąć płytkiej wody i innych mapach przeszkód.
Tworzenie własnych map HD:
Quickdraw Kontury to darmowy, łatwy w użyciu funkcja oprogramowanie już zainstalowane na kompatybilnym Garmin kombi. Natychmiast tworzy własne spersonalizowane mapy rybackie HD z konturami 1 pieszych. Tailor nich dopasowane do Twoich potrzeb. Są twoje mapy - ich właścicielem. Przechowuje dane dla siebie lub podzielić się nim z Quickdraw Wspólnoty na Garmin Connect ™. Nie ma specjalnej ekspertyzy geodezyjne wymagane. Po prostu ryb, podczas gdy tworzy mapy. Nie trzeba czekać lub wysłać pliki z dala niczym innym oprogramowaniem odwzorowania wymaga - wyniki pojawią się natychmiast. Skorzystaj z jednego z następujących czujników: sonar Garmin Panoptix ™ HD, ID ™ tradycyjny, CHIRP włączona, Garmin DownVü ™ lub NMEA 2000® głębokość kompatybilne. Nie więcej niż 1 urządzenie sonaru zainstalowany na pokładzie? Quickdraw Kontury automatycznie wybiera najbardziej zdolnego urządzenie sonaru w celu zapewnienia jak najlepszych wyników dla Ciebie!
Nagłówek oraz stanowisko Odświeżona 5 razy na sekundę:
Szybki, reagujący 5 Hz GPS / GLONASS odświeża swoją pozycję i 5 razy w każdej sekundzie, aby twój ruch na ekranie bardziej płynny. Teraz jest to szybkie i łatwe do spadku do 5000 dokładnych waypointów i znaleźć drogę z powrotem do swoich tajnych rybackich hot spotów.
Dodaj Panoptix LiveVü Forward Sonar
Z LiveVü Forward łódź może być ruchome lub nieruchome. Gdziekolwiek silnika trolling jest skierowany, będzie można zobaczyć na żywo obraz tego, co dzieje się pod wodą. Uważaj na przynętę, ponieważ opada i zobaczyć jego głębię i ruch, jak je odzyskać. Zobacz poruszać się w stosunku do struktury w wodzie. Zobacz rybki, reagując na przynęty; jeśli zaatakują, zobaczysz i poczuć trafienie. Raz na haku, oglądać walkę na ekranie, jak to się dzieje. Z Panoptix LiveVü Forward, można zobaczyć to wszystko ożywają do 100 stóp od niego.
Take Your echoMAP ze sobą:
Gdy ruszasz wodzie, łatwo jest utrzymać echoMAP bezpieczne. Nie trzeba zadzierać z podłączaniem i odłączaniem przewodów od urządzenia, ponieważ przewody podłączyć bezpośrednio do uchwytu. Dzięki temu można szybko zainstalować i usunąć echoMAP od władzy i na górze.
Ulepszony Auto Guidance:
Wystarczy wpisać lokalizację, gdzie chcesz iść i opatentowana technologia Garmin Guidance Auto błyskawicznie przeszukuje odpowiednich wykresów, aby stworzyć bezpieczne, wirtualne ścieżki na wyświetlaczu, który pomaga uniknąć niskie mosty, płytkie wody i innych mapach przeszkody na trasie.
Wzmocnionej wersji 2.0, masz dostęp do większej ilości funkcji i możliwości. Jesteś w stanie dostosować obliczoną ścieżkę Auto Guidance poprzez wstawienie "via" punktów na przystankach pośrednich i zabytków wzdłuż pożądanej trasy. Można łatwo sprawdzić punkty zagrożenia wzdłuż obliczonej ścieżce. I można nawet zaangażować kompatybilny Garmin autopilota, aby podążać trasą Guidance Auto automatycznie. Inne ulepszenia 2.0 daje możliwość obliczenia czasów przyjazdu w dowolnym punkcie na trasie (świetny dla taktowania przybyłych zgodną z otworami most i innym momencie zdarzenia krytyczne). Jeszcze lepiej, można teraz zapisać kreślonych ścieżek prowadzenia Auto dla przyszłych nawigacji, popierając je na karcie SD ™ z BlueChart g2 Vision swojej lub LakeVü HD Ultra cartography¹.
GPX waypointów transferu:
Jeśli masz waypointy, ścieżki lub często używanych tras zapisanych w produkcie GPS innego producenta lub na urządzeniu przenośnym Garmin teraz łatwiej niż kiedykolwiek, aby przenieść te elementy do swojego nowego Garmin plotera, poprzez standardowe formatowanie przemysł oprogramowania GPX. GPX jest formatem otwartym standardem wymiany danych GPS na różnych platformach i aplikacjach. Z tego prostego w obsłudze interfejsu technologii Garmin podjęła "nie waypoint pozostawione" na zupełnie nowy poziom handlu aż wygody.
FUSION link Entertainment System:
Ciesz się możliwość kontrolowania wszystkich kompatybilnych FUSION obsługującej systemy audio bezpośrednio z kompatybilnego wyświetlacza plotera Link.
Funkcje specjalne żeglarskie:
Obsługiwane funkcje SailAssist obejmują laylines, wzmocnione róża wiatrów, pozycja i przebieg na linii naziemnych i prawdziwych pól danych wiatrowych. Gauge wyświetlacze zostały zaprojektowane, aby zapewnić ważne, trzeba znać informacje na pierwszy rzut oka, w tym prawdziwym i pozornym kątem wiatru, set i sztolni, prawdziwej lub pozornej prędkości wiatru, wykresy poziomych i barem danych z konfigurowalnych pól danych. Aby pomóc Ci uzyskać przewagę konkurencyjną maksymalizacji wiatr, Twój ploter posiada wstępną wyścig stronę naprowadzania, który pokazuje swoją wirtualną linię startu, wraz z pól danych pokazuje laylines, czas spalić przed rozpoczęciem wyścigu i zegarem.
Własności fizyczne i działanie:
Fizyczne wymiary: 11,3 "x6.4" x2 "(28.8cmx16.3cm x5.1cm)
Rozmiar wyświetlacza, WxH: 4.4 "x7.8"; 9 "przekątnej (19.8cmx11.2cm; 22.75cm przekątna)
Rozdzielczość wyświetlacza, WxH: 800 x 480 pikseli
Typ wyświetlacza: wyświetlacz WVGA
Waga: 2.3 lbs (1 kg)
Ocena Woda: IPX7
Antena: Wewnętrzna lub zewnętrzna nad NMEA 2000
NMEA 2000® kompatybilny
NMEA 0183 zgodny
Pobór mocy: 11W
Opcje montażu: Bail lub kolor
porty Garmin Marine Network ™: 1 port Panoptix ™
Mapy i pamięć:
Preinstalowanym mapy: Brak
Możliwość używania kart z danymi: Karta microSD ™ 1
Waypointów: 5000
Trasy: 100
Ścieżka: 50000 punktów; 50 zapisanych utworów
Cechy plotera:
Garmin Sonar kompatybilne:
Obsługa AIS (utworów kierować statkom pozycję):
Obsługuje (wyświetla dane o pozycji z DSC radia zdolne VHF) DSC:
Tabele pływów:
Sonar Funkcje i specyfikacje:
Podwójna częstotliwość (50/200 kHz) Sonar w stanie:
Podwójna belka (77/200 kHz) Sonar w stanie:
Obsługiwane częstotliwości: CHIRP (niskie, średnie, wysokie) Tradycyjny: 50/77/200 kHz DownVü: 260/455/800 kHz SideVü: 260/455/800 kHz
Moc nadawania: 500 W (RMS) / 4000 W (peak to peak)
Technologia SONAR CHIRP: Tak (wbudowane) DownVü ™:
Maksymalna głębokość: 2,300 ft @ 77 kHz, słodkowodnych 1100 ft @ 77 kHz, słoną wodą (pojemność głębokość zależy od typu dolnej wody i innych warunków wodnych)
Dolny zamek (pokazy powrócić od dołu do góry):
dziennik temperatury wody i wykres:
Sonar nagrania:
Sonar Historia zwijanie
Znajomości:
Przetwornik numery PIN: 12
NMEA 0183 porty wejściowe: 1
NMEA 0183 porty wyjściowe: 1
W pudełku
Przetwornik wersja:
echoMAP CHIRP 92sv ze światową mapę bazową
Przewód zasilający / data
Plandeka mocowanie
Szybkie uwalnianie kołyski
Pokrywa ochronna
Zestaw do montażu Flush
Przetwornik GT52HW TM (12 pin)
pawęży
Trolling silnik zamontować
Sprzęt komputerowy
Dokumentacja
Bez przetwornika Wersja:
echoMAP CHIRP 92sv ze światową mapę bazową
Przewód zasilający / data
Plandeka mocowanie
Szybkie uwalnianie kołyski
Pokrywa ochronna
12 pin echosonda z 8 pinowym kablem adaptera Przetwornik
Zestaw do montażu Flush
Sprzęt komputerowy
Dokumentacja

Garmin Echomap Chirp 92Sv jest protuktem związanym z kategori? Echosondy stałe oraz należy do kategorii Elektronika wyselekcjonowanej dla zeglarstwo-wedkarstwo, waveinn. Nie czekaj dłużej i ciesz się z korzyści jakie daje przynależność do społeczności waveinn. Jakie są korzyści Garmin Echomap Chirp 92Sv? Ten produkt został specjalnie zaprojektowany, by wspierać pasję do sportu, jakim jest zeglarstwo-wedkarstwo.

Cechy

Z transduktorem:
Kody kreskowe EAN:
753759147808

Pokaż więcej powiązanych produktów:

Garmin - Elektronika - Echosondy stałe Z transduktorem: tak

. Elektronika

Korzystając z poniższej tabeli, określ swój rozmiar. Jeśli jeden z Twoich wymiarów ciała znajduje się na granicy pomiędzy dwoma rozmiarami, zamów mniejszy rozmiar, aby strój bardziej przylegał, lub większy, aby odzież była luźniejsza. W przypadku, gdy wymiary klatki piersiowej i talii wskazują na dwa różne sugerowane rozmiary, zamów rozmiar odpowiadający wymiarowi klatki piersiowej.

Opinie klientów (0)

Twoja ocena produktu 5 / 5
Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie
coinn

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Twoja ocena produktu:

Błędny kod

Uwaga: Twoje opinie są sprawdzane przez pracowników naszej firmy i zamieszczane w ciągu pięciu dni roboczych. Na pytanie otrzymasz przez e-mail, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Klienci, ktόrzy oglądali Garmin Echomap Chirp 92Sv, oglądali rόwnież:

imagen

Garmin Echomap Chirp 92Sv

$ 1294.95

Rozmiar

Gwarancja najniższej ceny on-line!