Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Echomap Plus 72sv

Garmin Echomap Plus 72sv

Garmin Echomap Plus 72sv

  • Garmin Echomap Plus 72sv
  • Garmin Echomap Plus 72sv
  • Garmin Echomap Plus 72sv
  • Garmin Echomap Plus 72sv

Garmin Echomap Plus 72sv

Opis produktu Garmin Echomap Plus 72sv

Combo z połączeniami

Jasny, czytelny w świetle słonecznym, 7-calowy ekran dotykowy z ekranem dotykowym

Zbudowany pod wsparcie tradycyjnego sonaru Garmin CHIRP plus sondy skanujące CHIRP ClearVü ™ i CHIRP SideVü oraz kompatybilny z Panoptix ™ wszystkie widzące sonary (przetworniki sprzedawane osobno)

Wstępnie załadowana mapa bazowa na całym świecie; kompatybilny z BlueChart® g3 i najlepszymi mapami przybrzeżnymi BlueChart® g3 Vision ze zintegrowaną technologią Navionics® i technologią Auto Guidance¹

Wbudowane oprogramowanie mapujące Quickdraw Contours natychmiast tworzy spersonalizowane mapy wędkarskie na ekranie z 1-krotnym konturem podczas łowienia

Wykorzystaj wbudowaną Wi Fi®, aby połączyć się z bezpłatną aplikacją ActiveCaptain ™, aby uzyskać dostęp do OneChart ™, inteligentnych powiadomień¹, danych społeczności Garmin Quickdraw ™ i innych

Jasny, czytelny w świetle słonecznym 7-calowy zestaw oferuje wygodę z ekranowaniem dotykowym. Zawiera obsługę wyraźnego, czystego sonaru tradycyjnego Garmin CHIRP oraz sonarów skanujących CHIRP ClearVü i CHIRP SideVü, a także jest kompatybilny z wszystkimi sonarami Panoptix. Wyposażony jest we wstępnie załadowaną światową mapę bazową i jest zgodny z naszymi mapami przybrzeżnymi BlueChart g3 i premium BlueChart g3 Vision ze zintegrowanymi technologiami Navionics i Auto Guidance1. Ponadto oprogramowanie do mapowania Quickdraw Contours umożliwia natychmiastowe tworzenie spersonalizowanych map wędkarskich na ekranie z 1-krotnym konturem podczas łowienia. Ma również wbudowany Wi Fi®, aby sparować z darmową aplikacją ActiveCaptain w celu uzyskania dostępu do OneChart, która pozwala kupować i pobierać nowe wykresy. ActiveCaptain zapewnia również dostęp do inteligentnych powiadomień2, społeczności ActiveCaptain dla mariny i innych ciekawych miejsc, danych społeczności Quickdraw i innych. Wyposażony w uchwyt do szybkiego wydawania na kaucję, aby ułatwić jego zdejmowanie i zabieranie ze sobą.

Różnica GIRin CHIRP:

Wbudowane funkcje sonaru ECHOMAP Plus 72sv obejmują tradycyjny sonar CHIRP, jedną z najbardziej zaawansowanych technologii sonarowych dostępnych dla rybaków i żeglarzy. Tradycyjny sonar CHIRP zapewnia niesamowicie wyraźną separację i definicję celu, ponieważ nakłada na cel jeszcze więcej energii niż tradycyjny sonar. Zapewnia również tradycyjne wsparcie sonaru dla silników trollingowych Minn Kota® i MotorGuide® ze zintegrowanymi przetwornikami.

ĆWIERKANIE

Wyczyść obrazy sonaru skanującego:

Sonda skanująca Garmin CHIRP ClearVü daje niemal fotograficzny obraz tego, co znajduje się pod Twoją łodzią. Garmin CHIRP SideVü ™ pokazuje niesamowicie szczegółowo, co znajduje się po bokach łodzi. Wyraźnie widać strukturę, zanurzone przedmioty i ryby.

SideVu i ClearVu

Quickdraw Kontury do tworzenia własnych map:

Błyskawicznie twórz spersonalizowane mapy wędkarskie na ekranie z 1-krotnym konturem. Dostosuj je do swoich potrzeb. To są twoje mapy - jesteś ich właścicielem. Przechowuj dane dla siebie lub udostępniaj je społeczności Quickdraw na Garmin Connect ™.

Szybkie losowanie

Połącz się z aplikacją ActiveCaptain:

Nasza bezpłatna aplikacja mobilna ActiveCaptain pozwala zarządzać swoimi wrażeniami morskimi z dowolnego miejsca. Tworzy proste, ale wydajne połączenie między kompatybilnym urządzeniem mobilnym a ploteriem, mapami, mapami i społecznością. Użyj wbudowanej funkcji Wi-Fi® do połączenia z darmową aplikacją ActiveCaptain, aby uzyskać dostęp do OneChart, która pozwala aktualizować lub kupować i pobierać nowe wykresy. ActiveCaptain zapewnia również dostęp do inteligentnych powiadomień1, społeczności ActiveCaptain dla mariny i innych ciekawych miejsc, danych społeczności Quickdraw i innych.

Funkcje Garmin SailAssist ™:

Funkcje SailAssist obejmują laylines, wzmocnioną róŜę wiatrów oraz kurs i kurs nad liniami naziemnymi. Zobacz prawdziwy i pozorny kąt i prędkość wiatru, a także ustaw, dryf i rzut oka. Aby pomóc Ci zdobyć przewagę w zakresie maksymalizacji przewagi, przed rozpoczęciem wyścigu możesz wyświetlić wirtualną linię startową wraz z polami danych pokazującymi laylines, czas nagrywania przed startem i czas wyścigu.

Uaktualnij do naszych najlepszych map na wodzie:

Wejdź do LakeVü g3, LakeVü g3 Ultra, BlueChart g3 lub BlueChart g3 Vision, wszystkie ze zintegrowanymi danymi Navionics, technologią Auto Guidance1 i innymi wspaniałymi funkcjami. Pojedyncze gniazdo kart microSD ™ zapewnia rozszerzalną pamięć do zakupu map akcesoriów. Lub kupuj mapy w OneChart za pomocą aplikacji ActiveCaptain i automatycznie synchronizuj z kompatybilnym chartploterem, eliminując potrzebę karty SD ™.

Mapy

Zobacz Fish Swimming w czasie rzeczywistym:

Dodaj opcjonalny Panoptix do wszystkich przetworników sonaru i zobacz wszystko dookoła łodzi i pod nią - w czasie rzeczywistym, nawet gdy łódź jest nieruchoma. Zobacz swoją przynętę, gdy tonie, w stosunku do struktury w wodzie. Obserwuj ruch ryb - i ich reakcje na przynętę - do 100 stóp lub poniżej łodzi.

Panoptix

Obsługa sieci NMEA 2000®:

ECHOMAP Plus 72sv zapewnia obsługę NMEA 2000 dla danych silnika, czujników, systemu audio FUSION LINK ™, autopilotów i innych.

Zabierz ze sobą ECHOMAP Plus:

Kiedy jesteś poza wodą, możesz łatwo zabezpieczyć zestaw ECHOMAP Plus. Nie musisz zadzierać z podłączaniem i odłączaniem przewodów od urządzenia, ponieważ przewody są podłączane bezpośrednio do uchwytu. Pozwala to szybko zainstalować i usunąć ECHOMAP Plus z zasilania i mocowania.

Dane techniczne:

Wymiary fizyczne 9, 8'' x 5,5'' x 2,0'' (25 x 13,9 x 5,1 cm)

Rozmiar wyświetlacza 6,1'' x 3,4''; Przekątna 7,0 '' (przekątna 15,5 x 8,6 cm, 17,8 cm)

Rozdzielczość wyświetlacza 400 x 800 pikseli

Typ wyświetlacza Wyświetlacz WVGA

Waga 1,7 funta (0,77 kg)

Ocena wodyIPX7

Zużycie energii15W

Antena Wewnętrzna lub zewnętrzna w stosunku do NMEA 2000

Opcje montażuPłatność lub płukanie

Odbiornik5 Hz

Porty Garmin Marine Network ™ 1 Port Panoptix ™

Mapy i pamięć:

Wstępnie załadowane mapyNone

Akceptuje karty danych1 karta microSD ™; Maksymalny rozmiar karty 32 GB

Punkty orientacyjne5,000

Routes100

Śledź log50,000 punktów; 50 zapisanych utworów

Funkcje rekreacji na świeżym powietrzu

Tide tablesTak

Funkcje plotera nawigacyjnego:

Garmin Sonar compatibleTak

Obsługuje AIS (śledzenie pozycji docelowych statków) Tak

Obsługuje DSC (wyświetla dane pozycji z radia VHF z obsługą DSC) Tak

Obsługuje radia zgodne z FUSION Link ™Tak

Funkcje i specyfikacje sonaru:

Dźwięk z dwoma częstotliwościami (50/200 kHz)

Obsługa dwóch sonarów (77/200 kHz) Tak

Moc transmisji 500 W (RMS) / 4000 W (od szczytu do piku)

Technologia sonaru CHIRP Tak (wbudowane)

ClearVüYes z CHIRP (wbudowany)

SideVüYes z CHIRP

Maksymalna głębokość2,300 ft @ 77 kHz, woda słodka 1100 ft @ 77 kHz, słonowodne (głębokość zależy od typu dna wodnego i innych warunków wodnych)

Blokada na dole (pokazuje powrót od dołu do góry) Tak

Dziennik i wykres temperatury wodyTak

Nagrywanie sonaruTak

Przewijanie historii sonaruTak

Znajomości:

Kompatybilność z NMEA 2000® Tak

Numery pinów przetwornika12

Porty wejściowe NMEA 01831

Porty wyjściowe NMEA 0183 1

Porty wejściowe wideoNone

Porty wyjścia wideoNone

Łączność bezprzewodowa Tak

Dodatkowy:

Seria ECHOMAP Plus 7x / 9x

Seria GPSMAP 527/547

Seria GPSMAP 527xs / 547xs

Seria GPSMAP 721/741

Seria GPSMAP 721xs / 741xs

Seria GPSMAP 7400/7600

Seria GPSMAP 7400xsv / 7600xsv

Seria GPSMAP 8000

Seria GPSMAP 800/1000

Seria GPSMAP 800xs / 1000xs

W pudełku:

ECHOMAP Plus 72sv z ogólnoświatową mapą bazową

Kabel zasilania / danych

Uchwyt uchylno-obrotowy z kołyską szybkiego uwalniania

Równo mocowanie

Pokrywa ochronna

Sprzęt komputerowy

Dokumentacja


Jeśli szukasz sklepu internetowego specjalizującego się w sprzęcie zeglarstwo-wedkarstwo, odkryj waveinn. Jako autoryzowaneg dystrybutor Garmin , wszystkie nasze produkty zeglarstwo-wedkarstwo posiadają pełną gwarancję producenta Garmin. Lubisz Garmin Echomap Plus 72sv? Wybierz jedną z naszych kategorii Elektronika i odkrywaj szereg produktów Elektronika. Aby pozbyć się wszelkich wątpliwości, należy skontaktować się z naszym zespołem za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej. Nie czekaj dłużej!

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Cechy Garmin Echomap Plus 72sv

Opcja kartografii
Funkcje urządzeń
Z transduktorem
Rozmiar ekranu
Z kartografią
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij