Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin GSD24

Garmin GSD24

  • Garmin GSD24
  • Garmin GSD24
  • Garmin GSD24

Garmin GSD24

Opis produktu Garmin GSD24

Ten plastikowy rygiel zamontować mogą być wykorzystane do zastąpienia Podwójne przetworniki częstotliwości zawarte z wieloma jednostkami firmy Garmin.


500 W Przetwornik 8-pin ma maksymalną głębokość 1500 stóp; częstotliwość roboczą 50 do 200 kHz; a szerokość wiązki 40 do 10 stopni, a wierzchowce na 0 do 70 stopni pawęży.


Przetwornik jest wyposażony w zestaw instrukcji montażu. Postępuj zgodnie z instrukcją, aby uniknąć uszkodzenia łodzi.


Podczas korzystania z 6-pinowym Garmin echosondy, przetwornik jest wymagany adapter kabel numer części 010-11612-00.


Garmin GSD24 jest dostępny w różnych opcjach i charakterystyce. Wybierz ten, który pasuje do twoich potrzeb i odbierz go w domu w ciągu kilku dni. Ponadto, w internetowym sklepie zeglarstwo-wedkarstwo znajdziesz Garmin GSD24 i powiązane produkty. Nasza gama produktów Przetworniki została zaprojektowana, aby dać Ci całkowitą pewność, niezależnie od intensywności treningu lub aktywności sportowej.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Cechy Garmin GSD24

Moca
Instaalcja

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności