Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin GVC 10

Garmin GVC 10

Garmin GVC 10

Garmin GVC 10

  • Garmin GVC 10
  • Garmin GVC 10
  • Garmin GVC 10
  • Garmin GVC 10
  • Garmin GVC 10
  • Garmin GVC 10

Garmin GVC 10

Opis produktu Garmin GVC 10

Moduł skanowania 10 GCV sonar, zapewnia czysty obraz skanowania sonaru na wodzie. Dodaje, zarówno SideVü i DownVü z technologii skanowania CHIRP sonarowych do kompatybilnego Garmin GPSMAP serii lub echoMAP kombi, a także serii GPSMAP 8000 Szkło Helm (patrz kompatybilnych urządzeń).


Technologia CHIRP wymiata przez zakres częstotliwości w celu uzyskania ultra jasny obraz sonaru obiektów, struktury i ryb, które przechodzą poniżej (DownVü) i na boki (SideVü) łodzi.


Wraz z ID HD sonaru twojego combo, otrzymasz wyszukiwania i potwierdzenie doskonałe narzędzie do zaawansowanej fishfinding zarówno świeżych jak i słonej wody.


Ponadto GCV 10 mogą współistnieć w tej samej sieci z innymi sonarów Black Box. Na przykład, jeśli masz już GPSMAP 8000 Szkło Helm, GSD 24 zaawansowany moduł echosondy GSD 26 lub modułu echosondy CHIRP zawodowe na Garmin Marine Network, możesz znacznie zwiększyć swoje możliwości połowowych poprzez dodanie GCV 10.Cechy:


Do użytku z kompatybilnymi serii GPSMAP echoMAP i combo oraz GPSMAP 8000 serii Szkło Helm (patrz kompatybilnych urządzeń)

Zapewnia zarówno DownVü i SideVü z technologią skanowania CHIRP sonaru na wysokiej częstotliwości, bardzo jasny obraz sonaru z obiektów, struktury i ryb

Współistnieje na tej samej sieci z innymi sonarów czarne skrzynki, urządzenia sieciowe i pozwala dzielić z innymi wewnętrznego sonar urządzeń sieciowych

3 porty sieciowe przewidziane zaawansowanych sieci dla wielu jednostek


DownVü Skanowanie:


DownVü daje niemal fotograficzną widoku sonaru struktury i ryb, które przechodzą pod łodzi. Możesz przeglądać DownVü obrazów skanowania w połączeniu z SideVü i identyfikator HD sonaru lub ćwierkanie sonaru obrazów na tym samym ekranie.


SideVü skanowania:


Doskonałe narzędzie do analizy zakresu poza obszar połowów szybko, SideVü zapewnia szeroki widok na to, co leży się po obu stronach łodzi.


Widzisz krystalicznie czysty obraz, który ułatwia identyfikację wraków, struktura, skały i, tak, nawet ryby, które czają się tuż obok nich. Możesz przeglądać SideVü skanowania obrazów w połączeniu z DownVü i identyfikator HD sonaru lub ćwierkanie sonaru obrazów na tym samym ekranie.


Wiele opcji:


GCV 10 są sprzedawane i bez przetwornika. Wersja z przetwornikiem zawiera 12 pin DownVü / SideVü pawęży przetwornik z czujnikiem temperatury szybkie odpowiedzi zamontować.Dane techniczne:


Fizyczne i wydajność:


Waga: 1,86 kg (845 g)


Ocena wody: IPX7


Zakres temperatur: od 5 ° F do 158 ° F (od 15 ° C do 70 ° C)


Porty Garmin Marine Network: 3


Elektryczne:


Pobór mocy: 35 V 10


Zużycie energii: maksymalnie 10,5 W


Bezpiecznik: 4.0


Bezpieczna odległość kompasu: 10,2 w (26 cm).


Sonar Funkcje i specyfikacje:


Przekazywania mocy: 500 W RMS


Obsługiwane częstotliwości: 455/800 kHz (w zależności od przetwornika)


Maksymalna głębokość: DownVü: 750 stóp (229 m); SideVü: 500 stóp (153 m)


Tradycyjny CHIRP stanie: Nie


DownVü: Tak


SideVü: TakCo w zestawie:


GCV 10


Przetwornik DownVü / SideVü


Kabel zasilający kąt prawo (6 stóp)


Kabel sieciowy kąt prawo (6 stóp)


Kabel adapter przetwornik kątowy


Rygiel zamontować przetwornik


Montaż sprzętu


DokumentacjaKompatybilne urządzenia:


echoMAP 70dv

70. echoMAP

GPSMAP tysiącedwudziestu

1020xs GPSMAP

1040xs GPSMAP

GPSMAP 721

GPSMAP 721xs

GPSMAP 741

GPSMAP 741xs

GPSMAP 8008 MFD

GPSMAP 8012 MFD

GPSMAP 8015 MFD

GPSMAP 820

GPSMAP 8208 MFD

GPSMAP 820xs

GPSMAP 8212 MFD

GPSMAP 8215 MFD

GPSMAP 840xs

GPSMAP 8500 Black Box

GPSMAP 8530 Black Box


Kupuj Garmin GVC 10 w najniższej cenie! Twój sklep online zeglarstwo-wedkarstwo, waveinn sprawi, że spełnią się twoje marzenia! Znajdź Elektronika w bezkonkurencyjnych cenach. Wystarczy popatrzeć na nasze szczegółowe opisy i opinie innych klientów, którzy już zakupili Garmin GVC 10. Znajdź najnowsze obniżki i odkryj wszystkie nasze marki w katalogu zeglarstwo-wedkarstwo w świetnych cenach!

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności