Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Marine Mount for GPS72 GPS76 GPSmap76

  • Garmin Marine Mount for GPS72 GPS76 GPSmap76
  • Garmin Marine Mount for GPS72 GPS76 GPSmap76
  • Garmin Marine Mount for GPS72 GPS76 GPSmap76

Garmin Marine Mount for GPS72 GPS76 GPSmap76

Opis produktu Garmin Marine Mount for GPS72 GPS76 GPSmap76

Uwolnij swoje ręce do kierowania łodzią, ryby, lub po prostu spędzić czas na wodzie. Ten regulowany obraca i morskich montażu plandek optymalnego oglądania i posiada mechanizm blokujący, aby utrzymać urządzenie bezpieczne. Akceptuje opcjonalny zasilacz zewnętrzny do szybkiego podłączenia do zasilania DC.

Znasz wszystkie cechy, które sprawiają, że Garmin Marine Mount for GPS72 GPS76 GPSmap76 jest wyjątkowa. Jeśli interesuje Cię Garmin Marine Mount for GPS72 GPS76 GPSmap76, musisz wiedzieć, że ten produkt jest dostępny w tej chwili w naszym sklepie internetowym waveinn. Nasza szeroka kolekcja Akcesoria zapewni, że znajdziesz dokładnie to, czego szukasz i będziesz mógł cieszyć się aktywnością z zeglarstwo-wedkarstwo w pełni. Korzystaj z zalet kupowania w waveinn i dołącz do największej społeczności sportowej.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności