Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Oregon 700

Garmin Oregon 700

Garmin Oregon 700

Garmin Oregon 700

  • Garmin Oregon 700
  • Garmin Oregon 700
  • Garmin Oregon 700
  • Garmin Oregon 700
  • Garmin Oregon 700
  • Garmin Oregon 700

Garmin Oregon 700

Opis produktu Garmin Oregon 700

Oregon 700 Western Europe to GPS, którego można efektywnie używać do aktywności na świeżym powietrzu, takich jak między innymi spływy kajakowe, piesze lub rowerowe. Konfiguracja tego urządzenia umożliwia połączenie z WiFi, Bluetooth, ANT. Tracker należy do linii Garmin Oregon 700, która ma systemy satelitarne o wysokiej czułości.

Poprzez jego ekran zobaczysz animowane obrazy . Z rękami, a nawet w rękawiczkach, powiększ, aby wizualizować trasy o najlepszej jakości. Możesz także zwiększyć jasność, aby mapy były bardziej czytelne, nawet gdy słońce ma najwyższą intensywność.

Aby osiągnąć efektywną lokalizację, posiada 3-osiowy kompas ze zintegrowanym wysokościomierzem barometrycznym . Cała jego konfiguracja odzwierciedla zmiany ciśnienia atmosferycznego. Jeśli chodzi o kompatybilność, można go połączyć z systemami GPS i GLONASS, a także z 24 dodatkowymi satelitami. Zapewnia do 16 godzin pracy dzięki zewnętrznemu akumulatorowi lub dwóm bateriom AA.

Wytrzymały ręczny odbiornik GPS / GLONASS z wbudowanym Wi Fi® i nie tylko

Wysoka czułość podwójnego odbioru satelitarnego GPS i GLONASS dla lepszej wydajności w trudnych warunkach niż sam GPS
Ulepszona antena umożliwia lepszy odbiór i wydajność; 3-osiowy kompas z akcelerometrem i czujnikami wysokościomierza barometrycznego
3-calowy ekran dotykowy czytelny w słońcu z podwójną orientacją (widok poziomy lub pionowy)
Rozszerzona łączność bezprzewodowa (Wi Fi, Bluetooth®, obsługa ANT + ®); obsługuje Active Weather i Geocaching Live
Inteligentne powiadomienia 1 z włączoną funkcją Bluetooth® i automatyczne przesyłanie do społeczności online Garmin Connect ™
W zestawie roczna subskrypcja zdjęć satelitarnych BirdsEye


Dzięki ulepszonej przeprojektowanej antenie dla lepszego odbioru satelitarnego, urządzenie Oregon 700 GPS i GLONASS daje jeszcze więcej świetności na zewnątrz w zasięgu ręki. Bez względu na to, czy uprawiasz wędrówki, jazdę na rowerze, geocaching, wspinaczkę, spływy kajakowe, jazdę po szlakach itp., Ten wytrzymały nawigator jest gotowy na wszystko. Posiada łączność bezprzewodową wielu łączy (Wi Fi, Bluetooth i ANT +), obsługę Active Weather z animowanymi nakładkami radaru, roczną subskrypcję obrazów satelitarnych BirdsEye oraz wbudowany 3-osiowy kompas z wysokościomierzem barometrycznym.

Znajdź zabawę z Geocaching.com

Bezprzewodowa łączność z Geocaching.com na twoim Oregon sprawia, że korzystanie z doskonałej geocaching jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Możesz ustawić urządzenie tak, aby automatycznie było na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi pamięciami podręcznymi. Koniec z ręcznym wprowadzaniem współrzędnych lub drukowaniem szczegółów pamięci podręcznej na papierze.


Większa łączność, mniejsza złożoność 1

Rozszerzone możliwości bezprzewodowe urządzenia Oregon 700 sprawiają, że aktualizacja oprogramowania, sprawdzanie radaru pogodowego2 i przesyłanie przygód naszej społeczności online Garmin Connect jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Możesz nawet udostępniać dane lokalizacji LiveTrack lub odkrycia skrzynki za pośrednictwem Wi-Fi lub smartfona. Inteligentne powiadomienia za pośrednictwem połączenia Bluetooth ze zgodnym smartfonem umożliwiają odbieranie wiadomości e-mail, SMS-ów i alertów bezpośrednio na urządzeniu. Dzięki temu możesz zobaczyć, co się dzieje, gdy uciec od tego wszystkiego.


Nawiguj swoją drogą

Urządzenie podręczne Oregon 700 zapewnia kompleksową nawigację i śledzenie, aby poprowadzić Cię na utartą ścieżkę, korzystając z funkcji GPS i GLONASS oraz czujników ABC (wysokościomierz, barometr i kompas). Wbudowany wysokościomierz zapewnia dane dotyczące wysokości, aby dokładnie monitorować wznoszenie i opadanie, a barometr może być wykorzystywany do przewidywania zmian pogody poprzez pokazywanie krótkoterminowych trendów ciśnienia powietrza. 3-osiowy kompas elektroniczny utrzymuje kierunek, niezależnie od tego, czy się poruszasz, czy nie. Dostępna jest także funkcja TracBack® w urządzeniu Oregon 700, aby pomóc Ci wrócić do punktu początkowego w ten sam sposób, w jaki przyszedłeś. Możesz także oznaczyć lokalizacje, takie jak kemping, pojazd lub inne ciekawe miejsca, do których chcesz wrócić.


Ciesz się widokiem na żywym wyświetlaczu

Komputer kieszonkowy Oregon 700 jest wyposażony w jasny, czytelny w słońcu 3-calowy kolorowy ekran dotykowy z podwójną orientacją dla widoku poziomego lub pionowego. Z łatwością obsługuje wiele opcji mapowania, takich jak BlueChart® g2 HD do nawigacji wodnej lub City Navigator® do skręcania po zakręcie. Trwałe i wodoodporne do klasy IPX7, seria Oregon została stworzona, aby dostarczać istotne dane mapowania i śledzenia, bez względu na to, co rzucają w ciebie elementy. Co więcej, możesz nawet dostosować wyświetlacz urządzenia Oregon za darmo do pobrania ze sklepu internetowego Garmin Connect IQ ™ 3.


Zaplanuj następną podróż

Przejmij kontrolę nad kolejną przygodą dzięki oprogramowaniu BaseCamp ™, które pozwala wyświetlać i porządkować mapy, punkty, trasy i ślady. To bezpłatne oprogramowanie do planowania podróży pozwala nawet tworzyć Garmin Adventures, które można udostępniać online znajomym, rodzinie lub innym odkrywcom. BaseCamp wyświetla na ekranie komputera wszelkie dane mapy topograficznej zapisane w urządzeniu, w tym linie konturowe i profile wysokościowe. Może również przenosić prawie nieograniczoną liczbę zdjęć satelitarnych do twojego urządzenia za pomocą dołączonej subskrypcji obrazów satelitarnych BirdsEye.

1 Po sparowaniu ze zgodnym smartfonem. Zgodność można znaleźć na stronie garmin.com/ble.
2Active Weather jest dostępna w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Portugalii, Hiszpanii, Francji, Niemczech, Belgii, Holandii, Luksemburgu, Szwajcarii, Danii, Norwegii, Szwecji, Finlandii, Austrii i Słowenii, przy częściowym zasięgu w północnych Włoszech.
3 Aplikacje, widżety i pola danych zostaną wprowadzone, gdy będą dostępne; nie wszystkie produkty mogą być dostępne przez cały czas. Sprawdź naszą stronę internetową, aby znaleźć aktualne zapasy produktów Connect IQ.

Znak słowny i logo Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc. Wi Fi® jest zastrzeżonym znakiem towarowym Wi Fi Alliance.

Sprawności fizycznej

Wymiary fizyczne 6,1 x 11,4 x 3,3 cm
Rozmiar wyświetlacza, szer. X wys. 3,8 x 6,3 cm; Przekątna 3´ (7,6 cm)
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. X wys. 240 x 400 pikseli
Typ wyświetlacza Przezroczysty kolorowy ekran dotykowy TFT
Ekran dotykowy
Waga
209,8 gz bateriami
Bateria 2 baterie AA (brak w zestawie); Zalecany NiMH lub litowy, akumulator NiMH (opcjonalnie)
Żywotność baterii Do 16 godzin
Klasa wodoszczelności IPX7
Odbiornik o wysokiej czułości
Interfejs wysokiej prędkości zgodny z USB i NMEA 0183
Nr kamery
Wysokościomierz barometryczny
Kompas elektroniczny Tak (3-osiowy z kompensacją przechyłu)
Przesyłanie z jednostki na jednostkę (współdzieli dane bezprzewodowo z podobnymi jednostkami) Tak (plus obrazy i niestandardowe mapy)

Objęte języki: angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, portugalski

Mapy i pamięć

Mapa bazy
Fabrycznie załadowane mapy Nie
Możliwość dodawania map
Wbudowana pamięć 1,7 GB
Akceptuje karty danych Karta microSD ™ do 32 GB (brak w zestawie)
Niestandardowe punkty POI (możliwość dodawania dodatkowych punktów szczególnych)
Punkty / ulubione / lokalizacje 10 000
Trasy 250
Rejestr śladu 20 000 punktów, 250 zapisanych śladów

Funkcje na zewnątrz

Automatyczne wyznaczanie trasy (wyznaczanie trasy po drogach) Tak (z opcjonalnym mapowaniem szczegółowych dróg)
Przyjazny dla geocaching Tak (bez papieru)
Kompatybilne mapy niestandardowe
Kalendarz myśliwski / rybny
Informacje o położeniu słońca i księżyca
Tabele pływów
Obliczanie powierzchni
Przeglądarka zdjęć

Garmin Connect ™

Kompatybilny z Garmin Connect ™ (społeczność online, w której analizujesz, kategoryzujesz i udostępniasz dane)

Dodatkowy

Kompatybilny z siecią bezprzewodową: Tak (Wi Fi, Bluetooth i ANT +)
Segmenty mapy: 15 000
Aktywna pogoda: Tak
Kompatybilny z Connect IQ: Tak (widżety, aplikacje i pola danych)

W pudełku :

Oregon 700
Kabel USB
Karabińczyk
Dokumentacja


Kupuj Garmin Oregon 700 w najniższej cenie! Twój sklep online zeglarstwo-wedkarstwo, waveinn sprawi, że spełnią się twoje marzenia! Znajdź Elektronika w bezkonkurencyjnych cenach. Wystarczy popatrzeć na nasze szczegółowe opisy i opinie innych klientów, którzy już zakupili Garmin Oregon 700. Znajdź najnowsze obniżki i odkryj wszystkie nasze marki w katalogu zeglarstwo-wedkarstwo w świetnych cenach!

Cechy Garmin Oregon 700

Recenzje klientów i pytania (65)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Doskonała dostawa

-

Wszystko zgodne z opisem, szybka i bezpieczna dostawa. Fantastycznie teraz będzie się cieszyć.

Świetna technologia

-

Najlepsze urządzenie GPS, niezrównana dokładność wielu funkcji

Garmin oregon 700

-

GPS dotarł w bardzo dobrym stanie ... i szybka dostawa. Zamówione 18-12-2020 i dotarły do Belgii 23-12-2020. Dzięki :)

Super garmin oregon 700!

-

Produkt zgodny z naszymi oczekiwaniami. Szybka i perfekcyjna dostawa.

Zakup dokonany

-

Dobry produkt i dobra obsługa w dostawie

Garmin oregon 700

-

Dobry produkt w doskonałej cenie. Szybka dostawa.

Oregon 700

-

aktualizacja dla mojej legendy etrex. Świetny sprzęt. Ładny ekran, szybka naprawa GPS, wiele możliwości. Aby uzyskać informacje lub pytania, skorzystaj z samouczków YouTube :-)

Gps

-

Szybko wysłane i wszystko idealne

Garmin oregon 700

-

Znakomity produkt, lepsza cena niż inne strony internetowe. Jakość usług i dostaw.

Gps garmin

-

Zamówienie i dostawa produktu przebiegły pomyślnie. Śledzenie i przybycie produktów również działa.

Garmin oregon 700

-

Znakomity produkt w najlepszej cenie, jakości obsługi i dostawie.

Wszystko perfekcyjne

-

Wszystko idealne pod przeglądarkę i szybka dostawa.

Garmin oregon 700

-

Świetny zakup i doskonała obsługa. Bezkonkurencyjna cena za wysokiej klasy produkt. Dlatego jestem klientem!

Garmin oregon 700

-

Doskonałe zarządzanie, szybkie i urzekające dzięki nowemu urządzeniu. Miałem Oregon 500, ale to o 700 więcej niż długi.

Garmin oregon 700

-

świetna cena, szybka dostawa, wszystko było super

Garmin oregon 700

-

Znakomity produkt, bardzo szybka dostawa.

Zamów 19006420

-

Szybka dostawa, dobra obsługa!

Bardzo zadowolony z zakupu

-

Zadowolony z zakupu. Przeszedłem na emeryturę do mojego starego 10-letniego Oregonu 550 i nadal działa bardzo dobrze ..... ale nie mogłem się oprzeć. Jak dotąd wszystko idealnie. Jest znacznie szybszy i bardziej wszechstronny. Żywotność baterii tb jest dłuższa. Otrzymałem go bardzo szybko i wszystko się zgadza.

Garmin oregon 700

-

Jeśli chodzi o GPS, jest najlepszy pod względem precyzji, ekranu i funkcji. Ponadto możliwości, które zwiększają się podczas łączenia z Garmin Connect. Jeśli chodzi o obsługę sprzedaży, doskonała cena i obsługa

Doskonały!

-

Super GPS w cenie bez konkurencji. Czytelny ekran. Pochodząc z Dakoty, nie jestem ani zdezorientowany, ani rozczarowany. Świetny zakup i szybka dostawa.

Oregon 700

-

Przesyłka przebiegła naprawdę szybko myśląc również o okresie sierpniowym, produkt taki jak w opisie teraz tylko muszę go przetestować.

Świetna obsługa

-

Bardzo szybka dostawa. Usługa działa bardzo dobrze!

W porządku

-

Dostawa we wskazanym terminie.Paczka jest dobrze zapakowana, a produkt zabezpieczony w środku.Dostawa do punktu odbioru idealna. Jako ciekawostkę dodam, że byłem w Andorze i odwiedziłem sklep Garmin. Cena była droższa o 60 € Teraz musimy go tylko przetestować i upewnić się, że wszystko działa poprawnie

Garmin oregon 700

-

Świetny GPS. Dokładne i bardzo szybkie. Moim zdaniem czytelny i wystarczający rozmiar ekranu. Dostarczane bez karty, ale można je znaleźć w sieci (OSM lub inne). Jeśli chodzi o szybką wysyłkę trekkinn.com i dostawa we Francji w ciągu 4 dni. Bardzo dobrze. Bardzo konkurencyjna cena ....

Zakup i serwis

-

Bardzo dobry produkt. Właśnie tego szukałem. Kupowanie na tej wspaniałej platformie w najlepszej cenie z dobrą dostawą

Garmin oregon 700

-

GPS działa bardzo dobrze, chociaż zużywa dużo baterii; w ciągu 5 godzin możesz wypić parę Duracell Plus. Teraz odłączyłem wifi i bluetooth, jeśli zużywa mniej. Etrex 30 działa przez 3 dni przy takim samym poziomie użytkowania.

Pobieranie pliku gpx ze smartfona

-

Witaj, Czy możemy pobrać plik GPX na to urządzenie ze smartfona za pomocą Bluetooth lub Wi-Fi? Dziękuję Ci

Nasi eksperci odpowiadają

Witaj, tak, dzięki aplikacji Garmin Connect można to zrobić.
Pozdrowienia.

Bardzo dobra obsługa

-

Idealna wysyłka. I w najlepszej cenie

Dobry zakup

-

Podoba mi się ten produkt, ale w konfiguracji różni się bardzo od modelu Oregon 600, który miałem, i trudno mi zrozumieć, jak działa

Doskonały zakup

-

Najlepsza cena na rynku, dobra obsługa klienta i szybka dostawa. Bardzo dobrze. Dziękuję Ci

Garmin oregon 700

-

Produkt jest doskonały, a cena bardzo wygodna, czasy dostaw nieco dłuższe niż podano, ale akceptowalne w erze kowbojów

Dobry produkt

-

Dobra cena zakupu i doskonały produkt. Dostawa była szybka iw terminach sprzedającego.

Oregon vs. oregon

-

Nic do powiedzenia na temat dostawy, szybkiej ani ceny, poprawne. Miałem urządzenie Oregon 450t łatwe w użyciu, precyzyjne, którego słabościami był ekran, przełącznik kruchy i powolność ustawiania. Nowy jest szybszy, ekran jest bardziej odporny na zarysowania, ale system z dwoma bocznymi przyciskami jest niepraktyczny, gdy wszystko może przejść przez ekran dotykowy i obawiam się, że przełącznik jest tak delikatny jak na poprzednim. To powiedziawszy, konstrukcja została ulepszona, a blokada akumulatora jest bezpieczniejsza. Zachowaj ostrożność przy wymianie baterii, aby nie zgubić karty micro SD, jak to się stało z 450, ponieważ system blokowania karty jest taki sam. Zrekompensowałem tę wadę kawałkiem kleju: również większe ryzyko utraty! Wreszcie uważam, że dostęp do różnych funkcji jest mniej intuicyjny i mniej praktyczny niż w 450, stąd moja uwaga.

Świetnie

-

Przesyłka nie jest z dnia na dzień, ale GPS przybył dobrze i jest idealny, mały, solidny, szybki i ze wszystkimi połączeniami (Wi-Fi, bluetooth). Cudownie

Dobry produkt

-

Stosunek jakości do ceny, doskonały produkt. Dobra obsługa trekkingowa i szybka dostawa.

Spektakularne

-

Najlepsza inwestycja, jaką kiedykolwiek dokonano, ten top

Garmin oregon 700

-

Produkt o wyjątkowej jakości, doskonałej niezawodności i prostej obsłudze. Najlepsza cena od Trekkinn. Wszystko byłoby idealnie, gdyby Trekkin nigdy nie dotrzymał terminu, o którym informują. Szkoda, bo powoduje pewien dyskomfort. Spośród zamówień, które złożyłem, jak dotąd nigdy nie dotrzymali tego terminu, ale produkty zawsze docierają dobrze, są to renomowanych marek i wspaniałych cen.

Idealne

-

Bardzo szybka wysyłka, a GPS spełnia moje oczekiwania. Wszystko idealne, a cena świetna.

Najlepsze z garmin

-

Chciałem GPS, który będzie działał z bateriami, 2 bateriami AA, które można uzyskać na dowolnej stacji benzynowej lub ładowalnej. Idealna wysyłka i GPS dla mojej najlepszej jakości karmy dla roweru

Negatywne

-

Wysyłka była powolna, dotarcie zajęło ponad 5 dni. GPS przyszedł z problemem w obudowie baterii, więc po zamknięciu pokrywy jest luźny. Zwrot jest nadal w toku (16 dni później), nadal nie wiem, czy zwrócą moje pieniądze i bez GPS. To był prezent od królów, ale w tym tempie będzie na następny rok.

Idealny produkt

-

Szybka wysyłka i dobry stan. GPS bardzo kompletny i łatwy w użyciu.

Wszystko idealnie

-

Cena, wysyłka i doskonały produkt, a także więcej, biorąc pod uwagę sprzeczne daty, w których został wyprodukowany.

Produkt w idealnym stanie

-

Wszystko idealnie, gdy produkt pojawi się na rynku, choć zajmie to trochę więcej dni niż oczekiwano

Solidny

-

Pierwszy mam i uwielbiam to. Jest szybki, solidny, a jego ekran działa idealnie. Włącz dość szybko.

Oregon 700

-

Od kilku lat przyglądam się jednemu z nich. Czarny piątek okazał się dniem. Dobra cena i dostawa do Wielkiej Brytanii w ciągu 6 dni za pośrednictwem śledzonej dostawy. Dobre opakowanie. Jednostka jest teraz skonfigurowana i gotowa do pracy. Działa zgodnie z oczekiwaniami, dziękuję!

Oregon 700

-

Kupiłem go za świetny i świetny prezent, bardzo dobrą cenę i dotarł szybko.

Garmin oregon 700

-

Świetny GPS, łatwy w użyciu i solidny. Immillorable Preu.

Garmin oregon 700

-

Kiedyś miałem 450 ton Oregon i zmiana była bardzo satysfakcjonująca. Nie próbowałem wiele, ale w tej chwili bardzo szczęśliwy.

Garmin oregon 700

-

Cena Bike Inn była bardzo atrakcyjna, a dostawa odbyła się bez problemu. Jestem usatysfakcjonowany.

Gps garmin oregon 700

-

Wszystko ok, produkt i czas dostawy

Dobra robota na stronie bikeinn

-

Zamów zgodny produkt i szybka dostawa Cena jest poprawna nie napotkano problemu, jestem bardzo zadowolony z zakupu oregon 700 na stronie Bikeinn Super

Bez problemów pomimo złych recenzji

-

Ponieważ na bikeinn.com są złe recenzje dotyczące dostawy towarów do bikeinn.com, miałem złe przeczucie. Towar przybył zgodnie z zamówieniem w bardzo krótkim czasie i jest w doskonałym stanie. Ta recenzja jest dobrowolna i nie została zakupiona i ma na celu uspokojenie potencjalnych wątpliwości. Ze mną wszystko poszło lepiej niż się spodziewano.

Spełnia moje oczekiwania

-

kupiony zamiast oregonu 600 po problemie z przyciskiem włączania / wyłączania. Spełnia moje oczekiwania czas na przyzwyczajenie się do nowej prezentacji w porównaniu do 600. Bardzo dobra cena i szybka wysyłka

Oregon 700

-

Doskonały produkt przybył na czas.

Oregon 700

-

Przybył na czas w bezkonkurencyjnej cenie. Świetny produkt, pochodzę z 650 i muszę powiedzieć, że jest to szybsze przewijanie mapy, a także posiadanie większego połączenia Wi-Fi.

Świetnie

-

Fantastycznie! Wszystko poszło zgodnie z oczekiwaniami. GPS jest niezwykły.

Garmin oregon gps

-

Od jakiegoś czasu testuję i to odpowiada opisowi. Nie ma z nim problemu.

Garmin oregon 700

-

Bardzo zadowolony z tej firmy. Wszystko idealne i bardzo dobra cena. Kupię od tej firmy ponownie.

Garmin oregon 700

-

Jestem bardzo zadowolony z tej firmy, wszystko jest w porządku.

Garmin oregon 700

-

Bardzo zadowolony z produktu iz bikeinn. Wszystko jest bardzo poprawne.

Kompletny, łatwy w użyciu i niezawodny.

-

Pochodzi z Etrex 35t i są one praktycznie takie same, z wyjątkiem większego ekranu i większej rozdzielczości. Bardzo szczęśliwy

Najlepszy zakup

-

Będąc w stanie kupić to urządzenie w bardzo interesującej cenie i szybko dostarczone. Zalecane!

Najlepsze aankoop!

-

Powiedział toestel zeer snel ontvangen aan een meer dan interesting prijs. TOP! Kan niet beter!

Gps garmin oregon 700

-

Produkt spełnia wymagania proponowane online. Wysyłka, jak zawsze punktualna.

Gps garmin oregon 700

-

Zgodny produkt, przyspieszona wysyłka. TuttoOk!

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij