Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Smart with Speed for GMI 10

  • Garmin Smart with Speed for GMI 10
  • Garmin Smart with Speed for GMI 10
  • Garmin Smart with Speed for GMI 10

Garmin Smart with Speed for GMI 10

Opis produktu Garmin Smart with Speed for GMI 10

Nasz sprytny thru-plastik kadłuba zamontować przetwornik zapewnia głębokości, prędkości i dane temperatury do sieci NMEA 2000.


100 W ten przetwornik ma głębokość 330 stóp; częstotliwość pracy 235 kHz; na szerokość wiązki 10x44 stopni, i od 0 do 22 stopni pawęży.


Przetwornik jest wyposażony w zestaw instrukcji montażu. Postępuj zgodnie z instrukcją, aby uniknąć uszkodzenia łodzi.


W tym momencie, Garmin Smart with Speed for GMI 10 jest dostępny w najlepszej cenie i jest idealny dla twojej aktywności. W waveinn, można znaleźć inne produkty, które uzupełniają ten produkt w naszym katalogu Elektronika i w kategorii Przetworniki . Posiadamy szeroki wybór Przetworniki dostosowanych do potrzeb klientów, które będą twoją inspiracją do uprawiania sportu każdego dnia.

Cechy Garmin Smart with Speed for GMI 10

Instaalcja
Moca

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności