Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin VHF 100i

Garmin VHF 100i

  • Garmin VHF 100i
  • Garmin VHF 100i

Garmin VHF 100i

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Garmin VHF 100i

VHF 100 posiada intuicyjną konstrukcję i zapewnia komunikację radiową dla wygody i bezpieczeństwa.

Komunikować się z Confidence


Z maksymalnie 25 watów mocy nadawania na wyciągnięcie ręki, będziesz mógł pozostać w kontakcie w dowolnym miejscu na wodzie. Tak więc bez względu na to, gdzie jesteś i gdzie jedziesz, będziesz zawsze mieć linię komunikacji otwartej, aby upewnić się co podróż jest bezpieczniejsza podróż.


Bezpieczeństwo przede wszystkim


VHF 100 zapewnia pełne klasy D system selektywnego wywołania cyfrowego wydolności (DSC) za pośrednictwem interfejsu NMEA 0183. Powinny pojawić kłopoty, DSC zapewnia cierpienie wywołuje z naciśnięciem przycisku.


A jeśli łódź jest już połączony z kompatybilnym plotera GPS, dostaniesz mayday sygnalizacji i cyfrowe nadawanie pozycji łodzi.


VHF 100 posiada również alarmy pogodowe NOAA i śledzenia pozycji, która pozwala zlokalizować i mieć oko na do 3 innych łodzi w okolicy.


At-a-rzut oka Informacyjnego


VHF 100 posiada prosty interfejs, który jest łatwy do czytania w podróży, więc zawsze będziesz miał odpowiednich informacji w odpowiednim czasie.


Oprócz dedykowanych przycisków i pokręteł na łatwość użycia, VHF 100 znajdują się 3 klawisze ekranowe związane ekranowych menu, który pozwala zobaczyć i wybrać informacje, które chcesz.


VHF 100 oferuje najwyższą jakość dźwięku, więc każdy komunikat jest głośno i wyraźnie. I upewnić się, wyróżnia się dane, informacje dostępne są na 3,2 "(8,13 cm) wyświetlacz - największy dostępny w swojej klasie ekran.


Szczegółowy projekt


VHF 100 może być montowany w różnych konfiguracjach. Ze zdejmowanymi osłonami przednich, VHF 100 może być łatwo dodana w konsoli w kabinie lub grodzi kabiny.


To może tylko od przodu do montażu podtynkowego radia morskich dostępne obecnie na rynku, co sprawia, że ​​VHF 100 tak elastyczny, jak to działa.


Jest wykonana z wytrzymałej do ostatniego projektu, który jest także zanurzenie (normy IPX7), więc dostaniesz w pełni funkcjonalny odbiornik morski, który jest gotowy do pracy w zwartej konstrukcji stałej mount.Dane techniczne:


- Wodoszczelny: tak (IPX7)


- Zakres temperatury: od 14 ° F do 122 ° F (od -10 º C do 50 º C)


- Kompas bezpieczny Długość: 20 cali (500 mm)


- Głośnik Mikrofon audio Moc: 94 dBA


- Cyfrowego selektywnego wywołania: klasa D


- Częstotliwości: Wszystko USA, kanadyjskie i międzynarodowe kanały morskie; 10 kanałów pogodowych NOAA


- Napięcie zasilania: 12,0 V DC


- Pobór prądu: w trybie gotowości: 350 mA; Odbiór: 600 mA; Transmisja: 6.0 HI na mocy (25 W), 2,0 przy mocy LO (1 W)


- Moc nadajnika (przy 13,6 V DC): 25 W (HI), 1 W (LO)


- Zakres częstotliwości: 156,050 MHz do 163,275 MHz (w tym kanałów WX)


Teraz możesz złożć zamówienie bez konieczności wychodzenia z domu w waveinn, sklepie internetowym specjalizującym się w produktach zeglarstwo-wedkarstwo. Chcemy, abyś spędzał czas w sposób niepowtarzalny i dlatego oferujemy największy wybór Radio vhf stałe, produktów Garmin. Dowiedz się więcej o produktach zeglarstwo-wedkarstwo. Garmin VHF 100i zaprojektowany został by zapewnić pełen komfort podczas wykonywania swojego ulubionego sportu lub codziennych czynności.

Cechy Garmin VHF 100i

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności