Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Gill

Gill Classic

  • Gill Classic
  • Gill Classic
  • Gill Classic

Gill Classic

Opis produktu Gill Classic

Wszystkie okulary Gill są floatable, więc jeśli je upuszczać, nie wszystko jest stracone. Są one wyposażone w ochronę przed promieniami UV i 100% olśnień spolaryzowane soczewki zaprojektowane specjalnie do użytku w wodzie.

Cechy:

Spolaryzowane technologii soczewek.

Integral flotacji.

Zewnętrzna powłoka hydrofobowa rzuca wodę i redukuje pozostałości soli do jasnej wizji.

Oleophobic technologia stosowana do wewnętrznej powierzchni odpycha odciski palców, balsam do opalania i oleje skóry.

obiektywy klasy 1 Optic zaprojektowane tak, aby przekroczyć PL standardy bezpieczeństwa.

Glare darmową wizję.

Wyraźne kontrasty.

Zmniejszone zmęczenie oczu.

filtr 3 soczewki pozwalające 8 18% przepuszczalność światła i są przydatne w jasnym świetle słonecznym, jazdy i zużycie ogólnego przeznaczenia.

100% ochrona przed promieniowaniem UV 400.

Technologia:

Spolaryzowane soczewki wykonane są z wielu elementów funkcjonalnych ultra starannie połączonych ze sobą w celu osiągnięcia wysokiej wydajności produktu optyczny: Głównym elementem konstrukcji obiektywu kanapka jest filtr polaryzacyjny światła w środku. Laminowany po obu stronach filtra są środki pochłaniające promieniowanie UV, które blokują 100% szkodliwego promieniowania UVA, UVB i promieniowaniem ultrafioletowym. Optycznie poprawione Wytrzymałe na uderzenia elementy poduszkowe jest laminowany po obu stronach absorbery UV, a następnie przez unikalną powłoką odporną na zarysowania nanoszona na zewnętrzne powierzchnie. Wszystkie Gill Sailing Okulary zostały zaprojektowane tak, aby unosić


Witaj, sprawdź naszą specjalną ofertę na Gill Classic! Pomyśl o waveinn, przy zakupie dodatkowego wyposażenia do uprawiania zeglarstwo-wedkarstwo. waveinn to sklep internetowy, który współpracuje z najlepszych krajowymi i międzynarodowymi markami, takimi jak Gill. Można tu znaleźć wszystko, czego szukasz, aby cieszyć się sportem. Sprawdź dostępne produkty w Odzież męska.

Cechy Gill Classic

Płeć
Wiek
Rodzaj produktu
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij