Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Gill

Gill Newlyn

Gill Newlyn

  • Gill Newlyn
  • Gill Newlyn
  • Gill Newlyn
  • Gill Newlyn

Gill Newlyn

Opis produktu Gill Newlyn

Nowością w ofercie są okulary przeciwsłoneczne Newlyn, które są naszym pierwszym metalowym projektem ramowym. Możesz je nosić wszędzie, nie tylko na wodzie! Podobnie jak w przypadku wszystkich okularów Gill, lista technicznych szczegółów i funkcji jest obszerna. Od ochrony przed promieniowaniem UV, soczewek spolaryzowanych, aby zredukować odblaski od wody, do obiektywu kategorii 3, które doskonale nadają się do jazdy i ogólnego zastosowania.

Teraz możesz złożć zamówienie bez konieczności wychodzenia z domu w waveinn, sklepie internetowym specjalizującym się w produktach zeglarstwo-wedkarstwo. Chcemy, abyś spędzał czas w sposób niepowtarzalny i dlatego oferujemy największy wybór Okulary przeciwsłoneczne, produktów Gill. Dowiedz się więcej o produktach zeglarstwo-wedkarstwo. Gill Newlyn zaprojektowany został by zapewnić pełen komfort podczas wykonywania swojego ulubionego sportu lub codziennych czynności.

Cechy Gill Newlyn

Rodzaj soczewki
Rodzaj produktu
Użycie
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij