Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Gill

Gill Regatta Visor

  • Gill Regatta Visor
  • Gill Regatta Visor

Gill Regatta Visor

Opis produktu Gill Regatta Visor

Popularny wybór dla żeglarstwa w cieplejszej pogodzie, nasz szkielet marki Regatta pomaga zapobiec przegrzaniu, przy zachowaniu słońca z twoich oczu. Chroni również przed silnymi promieniami słonecznymi z wbudowanym UV 50.

Aktualizacja poprzednich osłon, przewód ochronny posiada teraz klips antykorozyjny, a dopasowanie jest starannie ukryte. Podobnie jak wszystkie nasze czapki i daszki, odbijamy detale.

Cechy:

Ukryty system regulacji.

Osłonięta taśma na głowę zapewnia komfort na gorąco.

Kieszeń na przewód zabezpieczający przed korozją.

Odblaskowy szczegół dla widoczności.

Dane techniczne:

SKŁAD FABRYCZNY

100% Nylon

Technologia:

Lekka oddychająca tkanina.


Teraz możesz złożć zamówienie bez konieczności wychodzenia z domu w waveinn, sklepie internetowym specjalizującym się w produktach zeglarstwo-wedkarstwo. Chcemy, abyś spędzał czas w sposób niepowtarzalny i dlatego oferujemy największy wybór Nakrycia głowy, produktów Gill. Dowiedz się więcej o produktach zeglarstwo-wedkarstwo. Gill Regatta Visor zaprojektowany został by zapewnić pełen komfort podczas wykonywania swojego ulubionego sportu lub codziennych czynności.

Cechy Gill Regatta Visor

Rodzaj produktu
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Idealne

-

Wygodny, dobry chwyt i łatwy do czyszczenia.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij