Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

GME

GME GX600D B DSC

  • GME GX600D B DSC
  • GME GX600D B DSC
  • GME GX600D B DSC

GME GX600D B DSC

Opis produktu GME GX600D B DSC

Duża wydajność, kompaktowa konstrukcja GX600D VHF z DSC morskich


Elastyczność jest nacisk w projektowaniu morskiego radia GX600D VHF, z imponującym niewielkich rozmiarów, IP67, wybór koloru i zakres opcji montażowych które ustalają GX600D od innych radiach DSC.

W wielu miejscach na świecie, w Europie i USA, w szczególności, że wszystkie środki z mocowaniem teraz VHF muszą obejmować podstawową funkcję DSC.

25 Watt GME GX600D VHF morskiej wykracza jednak daleko poza tym podstawowym wymogiem bezpieczeństwa i gdy połączony z odbiornikiem GPS będą mogli przekazywać istotne informacje, w tym pozycję statku i charakter wezwania o pomoc czy to pożar, powódź, kolizja , uziemienie, wywrotka, tonie, zagubiony, porzucając, piractwo czy człowiek za burtą.

W sytuacji awaryjnej, jedno naciśnięcie czerwonego przycisku wyśle ​​zautomatyzowany cyfrowy alarm o niebezpieczeństwie, zawierający swoją pozycję i Morskiej Ruchomej Identyfikacji (MMSI) numer do ratowania obiektów i innych DSC wyposażonych statków w okolicy.

Większość produktów konkurencyjnych na sprzedaż w tym przedziale cenowym zatrudnić jednego odbiornika do monitorowania głosu i danych, GX600D jest w komplecie z drugiego odbiornika tak, jak głos i dane są monitorowane niezależnie zapewniając użytkownikowi nigdy nie przegapisz połączenia DSC.

Radio GX600D DSC zapewnia także żeglarzy z cennym zakresie możliwości niezarejestrowanych awaryjnych, umożliwiając komunikację z innym jachtem lub grupy statków korzystających z indywidualnych lub grupowych numerów MMSI.

Jeśli podłączone do GPS wyposażony plotera radio może również wysyłać, odbierać i wyświetlać każdej pozycji statków.


Szczegóły Produktu

Europejski przekracza Klasa D

Dane dotyczące działania DSC.

Kompaktowa konstrukcja, całkowita wysokość

tylko 77mm, głębokość tylko 45 mm równo zamontować.

Wiele opcji montażu, wstecznie kompatybilny ze wszystkimi urządzeń radiowych GME.

Stopień zabezpieczone do IP67.

Prosty interfejs użytkownika.

Pełna klawiatura dostępna funkcja mikrofonu.

Zgodność ploter do funkcji śledzenia.

Natychmiastowa awaryjny kanał 16 Selector.

Dostępny w kolorze czarnym i białym.

Zakres częstotliwości TX155 165HZ


W pudełku:

Radio GX600D

Uchwyt montażowy

Gałki przegubowy

Mikrofon

Lavalier

Przewód DC

Wkręt Pack

Instrukcja obsługi


W sklepie waveinn z zeglarstwo-wedkarstwo znajdziesz GME GX600D B DSC w różnych rozmiarach i kolorach. Co więcej, możesz dopełnić swoje zamówienie produktami podobnymi do GME GX600D B DSC, m.in. z kategorii Elektronika od swojego sklepu zeglarstwo-wedkarstwo online. Przeczytaj poradnik naszych ekspertów zeglarstwo-wedkarstwo na temat sprzętu, a także opinie o GME GX600D B DSC.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty